Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdekes stratégiai játék amit...

Érdekes stratégiai játék amit kihagytam?

Figyelt kérdés

Amikkel eddig játszottam:

az összes Total War-ral rome-tól kezdve, Company of Heroes, American Conquest, Cossacks, Stellaris, Hearts of Iron, Europa Universalis, Crusader Kings, Victoria, Galactic Civilizations, Empire of Earth, Age of Empires, Age of Civilizations, Galactic Civilizations, Civilization, Sudden Strike, Command & Conquer játékok, Heroes of Might and Magic, Steel Division Normandy 44, World in Conflict, Endwar.


Hirtelen ennyi jutott eszembe, előre is köszönöm a válaszokat.


2018. ápr. 16. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Halo Wars
2018. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy lista azokról a stratégiai játékokról amikkel a legtöbbet játszottam. A legtöbb nem éppen új, de szerintem mind örökzöld:


Master of Orion 2

Jagged Alliance 2

OpenXcom

Age of Wonders sorozat

Rise of Nations

Disciples 2

Master of Magic

Sid Meier's Alpha Centauri

Panzer General II

Settlers 2, 3, 4

Majesty - The Fantasy Kingdom Sim

Populous: The Beginning

Myth 1,2

2018. ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bbenjoe ***** válasza:
50%

Megvoltak a Blizzard rts játékai: a Warcraft 1 - 2 - 3 és a Starcraft 1 - 2 ?


Körökre osztott játékok között sajnos szerintem még mindig a Heroes 3 a legjobb.


Sajnos még nem készült el (zárt Bétában van) egy ígéretes, körökre osztott űrstratégia: a Dominus Galaxia.

Ez a 90-es évek hagyományát követi első sorban a Master of Oriont - csak modern köntösbe öntve. Szerintem érdemes az interneten rávetni egy pillantást. A bátyám az egyik fejlesztője.

2018. ápr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, majd megnézem őket.

A listából kimaradtak de megvoltak a blizzard játékok is.

2018. jún. 1. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!