Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ajánlani valamilyen...

Tudnátok ajánlani valamilyen ütős FPS játékot PC-re?

Figyelt kérdés

Eddig az Overwatch volt a kedvenc nálam, de le akarom cserélni, mert nagyon rossz irányba ment el a fejlesztés: ügyességet nem igénylő OP karakterek, toxikus, mindenképp győzni akaró játékosok, borzasztó lassú kontent készítés, pénztárcahajhász-üzletmodell.

A battle-royale vonal annyira nem jön be, ahogy a Rainbow Six-szerű lassabb, taktikus irány sem.

Egy egyszerű, de mégis skilles, tartalmas, pörgős játékot keresek, lehetőleg emberséges gépigénnyel.

A Quake: Champions felé kacsintgatok, de félek, hogy túl kevesen játszák a játékot.

CS:GO szintén nem játszik :D



2018. ápr. 19. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Team Fortress 2 és a Paladins ami ingyenes a Steamen és grafikában hasonlít az Overwatchra..
2018. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Paladins se sokkal jobb az Overwatchnál. Igaz hogy free to play, de már többet költöttem a Paladinsra mint az Overwatchra, és kevesebb a skinem, tartalmam...


A DOOM elég jó volt, sztem lehet még meccset találni benne bőven.

2018. ápr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem FPS, de a Gears of War 4 multiplayere BRUTÁLIS.
2018. ápr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!