Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Anyámék miért nem értik meg,...

Anyámék miért nem értik meg, hogy nem lehet megállítani a lol meccseket?

Figyelt kérdés

Kezd nagyon idegesíteni, hogy mindig leaver buster-t kapok, mert hogy ő akkor talál ki mindent. És ha kicsit később megyek már nem jó neki.

Én nem értem hogy egy 45-50 éves ember, aki elvileg "okosabb" nem bírja felfogni, hogy nem lehet megállítani azt a ki----tt meccset.Én nem ezt nem bírom felfogni tényleg. Bezzeg mikor anyám nézni a tv műsorát amit vissza is lehet tekerni, akkor hozzá nem lehet szólni.

És nem csak nálam van ez.

Most megmondtam neki, hogy mikor meccsben vagyok hagyjon békén. Nem igaz, hogy 20-30 perc múlva nem lesz jó neki a segítség.



2018. ápr. 22. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Világos a probléma, de ezt nem velünk kell megbeszélned. Hiába fognak itt megértően bólogatni hogy mennyire igazad van, anyád hozzáállásán ez nem fog segíteni. Ébreszd rá hogy amit ő csinál az miért normális, de amit te az miért nem az neki. Persze a "mert én azt mondom/én vagyok a felnőtt" ütőkártyát úgysem tudod kivédeni.


Vagy egyezzetek meg egy időszakban (mondjuk egy meccs hossza), hogy ha valamit akar akkor előtte/utána kérje és ne közben. Ezzel beszorítod magad abba hogy mindig csak ugyanakkor tudsz nyugodtan játszani. De ez is egy hülye válasz a részemről, mert teljesen nyilvánvaló hogy te is ezt akarod elérni, és más sem fog tudni olyan világmegváltó megoldást adni neked, amire ne jöttél volna rá magadtól.

2018. ápr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
A legtöbb ember ha olyan jelenséggel találkozik, amit nem ért és nem tud irányítani, leblokkol. Hiába mondod el neki ezerszer is, nem hajlandó megérteni.
2018. ápr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Lehet hogy érti csak épp nem érdekli :D az ő számára csak egy lényegtelen játék amit abba lehet hagyni bármikor.
2018. ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Mindig szólj neki, hogy anya, ha valamire szükséged van, akkor kérlek most szólj, mert szeretnék most játszani és 50 percig nem fogok tudni a géptől elmenni. Szóból ért az ember. Bár szerintem nem érdekli őt, hogy te most éppen játszol.
2018. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%

Majd ha lesz saját lakásod ott te leszel a fonok.

Addig meg tűrd el, hisz eltartanak akármekkora csalódás is vagy nekik és nem dobnak az utcára.

2018. ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerintem se érdekli igazán. Na majd megpróbálom az elöre szólok módszert.

Kedves utolsó szerintem jobb helyeken nem az van, hogyha nem keresel pénzt, akkor kuss a neved.

Meg szerintem az nem főnökösködés, ha fél-háromnegyed órát hagyjanak békén.

2018. ápr. 22. 15:37
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

#5: Ja, emlékszem, hogy megdöbbentek a szüleim, mikor 18 évnyi keménykedés és "amíg az én kenyeremet eszed, itt az történik, amit én akarok" után egyszer csak elköltöztem, és önálló életet kezdtem. Utána meg ment a sírás-rívás, gyere haza, kisfiam, nem úgy gondoltuk, stb.

Az unokaöcsém a legjobb tanuló az iskolájában, érettségi után egy német egyetemen fog továbbtanulni ösztöndíjasként, diákmunkával keresi meg a zsebpénzét, de a szülei még napi fél óra játékidőt sem engedélyeznek neki. Már elnézést, de ez egy orbitális nagy k*cs*gség.

2018. ápr. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Amíg szótfogadó vagy nem lehet baj.

Nekem heti 2 óra volt a limit, ami 3 játék. Pedig nem voltam rossz tanuló, 4-5ös, mindig is a játékok voltak a motivációim, nem tudták azt se megérteni hogy 10 embernek függ tôlem a játék élménye, így bármennyire szeretnék segíteni, el lehet halasztani, ne várják h úgy segítsek h nem szólnak elötte, én sem lehetek mindig ott, kivételesen megoldják. Én csak csinálni akartam amit szeretek. Szép szóval, dokumentummal tele érvevelésekkel, se tudtam ôket meggyôzni, csak megbillentek és átgondolták..aha, megtiltották késöbb a lolt, mert ugye többet játszottam mint mondták, és a legjobban az fájt hogy csak sírással tudtam elérni azt is, hogy utána játszhassak ha teljesítek bizonyos dolgokat az életemben, nem a lolért sírtam, hanem egyszerûen depresszióba zuhantam, de olyan dolgokat várt el tôlem amiken, magamon nem tudok változtatni, pl szociálisan, plusz feledékeny és szétszórt vagyok, ha valami foglalkoztat, valami új vagy egy szituáció bármi, elfeletkezek dolgokról.

Az vezérelt hogy ne irányíthassanak, így lázadtam, a jegyeim is leromlottak, inkább nem adok ötletet, mert nem mindenkinek a szüleinél mehet ilyen könnyen h három hónap alatt elérje hogy annyit játszhasson amennyit akar, saját felelôsségre. Ismerek streamert aki esténként játszott, meg egy srácot aki hiányzott a suliból, az elérte a diamondot, aztán abbabagyta a játékot xD nekik tartott 18 éves korig 2-4 évig. Az enyém se jobb, a titka hogy mindig lebuktam, vagy volt egy sztori amit nem hagyhattam ki. Csak taktikát váltottak a szüleim.:3 De amúgyis feladták volna. Milyen jo h van fake gps, bankkártya telefonon és sosem tudhatják van e tartalékom, sôt el is dughatnám. Volt bûntudatom, de feleslegesen izgultam, csak veszekedtek velem hülye érvekkel, sôt azt se, de nagyon megbántani jobban nem akartak.

De ha megfogadják a kérésed, megértenek és szólnak, te meg a lolt hagyod utolsónak, nem lehet baj.

2018. ápr. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Azért az életkorròl annyit,ez a jàték(mint minden jàték) nem korfüggõ. Én 40+os vagyok 12.-éve jàtszom Online, (lol-al 4.-éve). Nem pòtcselekvés vagy ilyesmi,harmònikus kapcsolatban vagyok,rendezett az életem. Én a gyerekemnek sosem szabnék idõkorlàtot egy jàtékra,vagy sosem tiltanàm le egy jàtékròl. Legalàbb addig is itthon van,ellenõrzött környezetben,addig sem az éjszakàban cselleng.

A 40+ osok sem egyformàk,mint ahogy a Nàlunk fiatalabbak sem. Egyébként Nejem is player :)

Màsik dolog...soha nem flamelek,de amikor a 20éves Magyar làny,akivel premade-be mentem be,otthagy egy majdnem nyertes ranked meccsen,mert a 43-éves anyja kitalàlta,hogy azonnal teregessen ki...mert ha nem ,leàramtalanít...:D a làny afk-lett...persze ki is kaptunk utàna...na hàt de nem vagyunk egyformàk :D

2018. ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!