Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok minecrafthoz modokat?

Tudtok minecrafthoz modokat?

Figyelt kérdés

néha nagyon unom már a sima minecraftot,jó lenne ha lenne több izgalom több fegyver mob stb ha valaki tudna valami modot vagy modpacket azt megköszönném de lehetőleg ne techniclauncherről hanem amit te vagy ti összeálítottatok

mert nem a fizetős verziót használom és nem tudom hasnálni emiatt a technicet szóval ha küldenézek valami modpacket vagy egy modot ami több fegyót mobot meg több akciót rak a játékba az nagyon jó lenee :)



2018. ápr. 22. 11:53
 1/4 anonim válasza:
Morph mod, GTA mod
2018. ápr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 he84 ***** válasza:

Én modpack-et nem igazán javaslok, mert azokban általában 100, vagy annál is több mod van, ami nem a legjobb. Mégpedig azért nem, mert 100 és annál több mod már túlterheli a legtöbb gépet és a Minecraft-ot is, így nyilván nehezebben fog futni, többet fog akadni rosszabb esetben. Maximum legfeljebb 80-90 mod az oké, 100-ig is csak akkor, ha egyéb okok miatt nagyon muszáj.


Én ezeket a mod-okat szeretem, használom és ajánlom:

OptiFine (egyéb extra beállításokat ad a játékhoz, főleg a videóbeállításokhoz és az FPS terén is segít egy kicsit), Quark (kell hozzá AutoRegLib is, mert csak úgy működik), Lux Lighting, Biomes O Plenty, Mo Villages, Vulcanite, Nether Gold Ore, Nether Ex, Crystal Caves, TeleToro, Rucksacks, Bottle Milk, Crying Obsidian, Extra Rails, Immersive Food, Logical Drops, Eat The Eggs, Enhanced Snowman, Natural Baby Animals, Tree Chopper, Rustic, Simple Corn, Carvable Pumpkins, ProjectE (kissé összetett mod, ám egész jó) Recycle Iron, Ocean Floor és Slimer.

Ezeken kívül is használok még párat, de ennyi bőven elég. És a minecraft.curseforge.com weboldalon keress ezekre rá, aztán hajrá!

2018. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat,majd rá keresek ezekre
2018. ápr. 24. 12:46
 4/4 he84 ***** válasza:
Nincs mit.
2018. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!