Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó játék a Hearthstone?

Jó játék a Hearthstone?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne,mert láttam róla gameplayeket és jópofának tűnik,viszont egy ismerősöm régen HSezett és szerinte egy bughalmaz,ráadásul 2,5 gigát foglal,ami nem kevés. Pénzt nem akarok költeni rá,csak nincs elég hely a telefonomon,és nem tudom,hogy megérné-e.

2018. ápr. 28. 14:17
 1/5 anonim válasza:
100%
Nekem bejött. Amúgy nem bugos, legalábbis én még nem vettem észre. Viszont tényleg kegyetlen sok helyet foglal sajnos.
2018. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Telefonra a legjobb játék, de még gépre is letöltheted, megéri :)
2018. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Casual, de jó játék, arra készülj fel, hogy kezdőként sokszor úgy fogod ézeni azért kapsz ki, mert az ellenfélnek jobb lapjai vannak. Nézz ki egy olcsóbb de jó decket pl even paladin és törd be a felesleges lapokat aztán kraftold le, nézz róla videót más hogyan játszik vele, ha így csinálod biztos lesz siker élményed.
2018. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Telefonon amúgy nem jó játszani vele.
2018. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Én most kezdtem újra pár hete. Alap paklik voltak nálam,de elkezdtem a küldetéseket csinálni sok arany össze is jött és tudtam venni csomagokat.

Olcsó paklit állíts össze pl. Murloc Shámán, Murlock Paladin nálam ez a favorit nagyon olcsó de hihetetlen erős ha jól jön ki a lépés akkor már az 5 körbe nyertél.

2018. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!