Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért pikkel rám a GTA Online?...

Miért pikkel rám a GTA Online? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Azt vettem észre az utóbbi időben, hogy a GTA Online úgymond pikkel rám, legalábbis ami az egymás elleni csapatos játékmódokat illeti (magyarul ahol 2, 3 vagy 4 csapat megy egymás ellen, különböző játékmódokban). Sorozatosan azt tapasztalom, hogy a gép mintha szándékosan hátrányba hozna engem, illetve azt a csapatot amelyikben játszom. Az alábbi szabályszerűségeket figyeltem meg:

- ha nem egyenlő számú játékos játszik egymás ellen, hanem az egyik csapatban többen vannak, akkor az mindig az ellenfél csapata.

- a mezőnyben a legerősebb, legmagasabb szintű játékosok mindig az ellenfél csapatába kerülnek.

- mintha vaktölténnyel lövöldöznék, míg az ellenfelek egy lövésből leterítenek. Én akármilyen fegyverrel vagyok, csak körbelövöm őket, vagy ha el is találom, 0 a sebzés gyakorlatilag, fejre is(!), míg ők egy lövéssel leterítenek. Még sörétessel vagy nehézfegyverekkel sem tudom őket leszedni.


Ezek mitől lehetnek? Mert ez nem egyszeri eset, hosszú ideje figyelem, és nem arról van szó hogy két vagy három esetet véletlenül bekaptam így és azért sírok, hanem gyakorlatilag amióta játszom ez van, de legalábbis 10-ből 9-szer biztos, nagyon kevés kivétel volt, nyerni is általában úgy sikerült hogy az ellenfél csapatából kilépett egy-két játékos és túlerővel sikerült nyernünk. Valaki meg tudja esetleg mondani ez miért van, tapasztalt már valaki hasonlót? Ha ez segít, 196-os szintű vagyok, tiltva sohasem voltam még, nem cheatelek, tehát még az sem lehet hogy így "büntetnek".



2018. máj. 17. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
6%
Egy jatek nem tud csalni. Te vagy bena 😅
2018. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Engem lelőhetsz
2018. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Pinget nézd!! Ez a késleltetés a szerver és a játékos között! CMD.exe parancssor >>> ping <IPcím> és ott ms-ban megtalálod a késleltetést! Nekem is ez a problem otthoni wifin, 300ms, headshot, de nem sebez. (ez nekem a CriticalOPS-nél jelenik.) Mióta más szolgáltatót választottunk, (nevet nem mondok, nehogy "vita" legyen) azóta a pingem 50-60ms. Ha nem értesz valamit, vagy nem megy sehogysem, írj privibe ;)
2018. máj. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!