Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen Minecraft szerverek...

Milyen Minecraft szerverek vannak ahol nem törlik a játékosok építményeit?

Figyelt kérdés

2018. máj. 18. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:
plotme/telek rendszerrel rendelkező szervert keress.
2018. máj. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ott miért ne törölnék az építményeket? Évekkel ezelőtt játszottam ahol telekrendszer volt, de többször is törölték már a telkeket azóta.
2018. máj. 18. 09:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom ilyet nem fogsz találni. Egyik online játékban se garancia, hogy mindened örökké meg fog maradni, hát még a Minecraftban, ahol az ilyen építmények elég sok erőforrást igényelnek (mármint sok játékosnál) - és feleslegesen, ha az építmény tulajdonosa vélhetően már soha nem fog játszani ott.
2018. máj. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 he84 ***** válasza:
Nem hinném, hogy van olyan szerver, ahol egy idő után ne törölnék az építményeket. Ezt nem várhatod el egyik szervertől se, főleg azt nem, hogy évekig, vagy örökké megmaradjanak. Ahogy az előttem válaszoló mondta, erőforrást igényelnek. Minél több, nyilván annál többet és ez hosszútávon terhelő, nem kezelhető jól. Remélem most már megérted. Inkább örülj neki, hogy egy ideig megőrzik. Ha mondjuk legalább egy fél évig megőrzik, az is jó. Ha törlésre kerülnek, próbáld úgy felfogni, hogy vége az 1. fejezetnek, majd jön a 2. fejezet, ahol új építményeket alkothatsz. Ha nem szeretnél semmiképp se építménytörlést, akkor inkább singleplayer-ben csináld, hisz ott addig maradnak meg, ameddig te nem törlöd, vagy ameddig esetleg el nem vesznek az adatok baleset során. Persze ez utóbbit nyilván nem kívánom.
2018. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Találtam már egy jó szervert ami már évek óta van és még nem törölték az építményeket. A szerver neve: Avalion


biztos van még. ha valaki tud esetleg, írjon nekem

2018. máj. 19. 17:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Üdv. Én azt tudom tanácsolni, hogy ha nagyon fontos számodra a szerveren való építés, akkor mielőtt elkezded az építkezést, megnézed, hogy az adott szerveren engedélyezett-e a WorldDownloader (avagy világletöltő) mód.

Ezt igazából szervere válogatja, biztos lehet találni olyan szervert, ahol engedélyezett. (Avagy mondhatnám úgy is, hogy a szerver nem rendelkezik AntiWDL plugin-al.)

Tudom, ez egy picit csúnya megoldás, de ha csak is kifejezetten arra használod fel a módot, hogy a már elkészült építményedet mentsd le a szerverről, akkor így belegondolva az annyira már nem nagyon gáz. Viszont arra ügyelj, hogy a lementett map biztonságban legyen.


A világletöltő mód használatához régebben készítettem egy kis tutorialt egyik barátom számára, remélem neked is nagy segítség lesz.

[link]


Szép napot! :)

2018. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!