Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mortal kombat x regsztrációnál...

Praták Dávid kérdése:

Mortal kombat x regsztrációnál el fognak tünni az adataim?

Figyelt kérdés
Ha regisztálok egy már sokat játszottkarakterrel az adataim , mentéseim el fognak tünni ,azaz új karaktert kell kezdenem vagy folytathatom az eddigi karakteremmel?

2018. máj. 21. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

400 órám van ebben a játékban, próbálom megérteni a kérdésedet, de amit leírtál, annak semmi értelme. Gyanítom, a "regisztrál", és a "karakter" szó jelentésével sem vagy tisztában. Nem szemétkedésből mondom, csak úgy figyeltem meg, sok fiatal rosszul használ bizonyos szavakat. Pl azt, hogy pl. a Steam vagy Facebook fiókot "karakter"-nek nevezik, legalább tízszer láttam már.


Addig is: a játékban csak akkor veszik el bármilyen eredményed, ha te magad törlöd ki a mentési fájlokat a gépedről.

2018. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnálom rosszul fogalmaztam

Úgy értettem van egy Profilom az MKX be de nem vagyok belépve Google PLay vagy Warner Bros fiókkal de ha most belépnék akkor a karakter a játékba ,( nem a google play vagy warner bros fiók)

Mondok egy példát :Hétfőn van egy 30lvl-es MKX karakterem ami nincs belépve google play be se warner bros fiókba de most belépek újra kezdődne a karakterem illetve kedden lesz egy új telefonom és belépek a pl google play accountal akkor a mentéseim megmaradnak az új telefonon?

2018. máj. 22. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!