Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 3 új játék plusz,...

Witcher 3 új játék plusz, mellékküldetések, ködsziget?

Figyelt kérdés

A kérdésem: új játék pluszban vagyok és a fő történeti szál most tart ott ugye hogy menjek el a ködszigetre Ciri-t megtalálni nos, az első végigjátszásom során kiírta hogy mentsem el a játékot..mivel néhány mellékküldetés már nem lesz elérhető....

Az első kérdésem az hogy a witcher megbízások,kincskeresésre is vonatkozik ez..? Illetve Skelligén még nem nagyon kérdőjeleztem így a második végigjátszás során sem...és tudom hogy némelyik kérdőjel elindít egy mellékküldetés is ha olyan helyre mész...na már most mielőtt elmennék a ködszigetre érdemes ?-jelezni a további (ismeretlen) mellékküldetésekért is mivel ugye azok sem lennének elérhetők ?


Illetve ha nem írja ki ezt a mentés dolgot amikor a ködszigetre érek akkor nem kell mitől tartanom ?


válaszokat előre is köszönöm !



#The Witcher 3 #witcher 3 új játék plusz. witcher 3 történet
2018. máj. 21. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden esetben ki fogja írni neked, mert így van megírva a játék.

Én úgy mentem el a köd-szigetre, hogy előtte nem csak az alap, de a 2 kiegészítőt is szőröstül-bőröstül kitoltam, minden kincset megkerestem, 1 küldi volt nálam, megtalálni Ciri-t.


Érdemes mellék küldetéseket nyomni, mert szintezel vele.

Kincskeresésre elvileg nem terjed ki ez, de skelligei küldiknél kb 4-5t bukni fogsz.

2018. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hmm, mi lett úgy a második kieg vége? Mármint ugye spoilerektől mentesen, a második kieg vége több döntéstől is függ, mármint hogy a háznál mik történnek, kikkel találkozik az ember. Ez hogy alakult? szimpla kíváncsiság. :)
2018. máj. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
blood and wine-nál? Triss meglátogatott a kis kúriámon :D
2018. máj. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nálam Ciri látogatott meg


és köszönöm a választ ! :)

2018. máj. 26. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!