Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvettem a The Elder Scrolls...

Megvettem a The Elder Scrolls Online Summerset kiegészítőt a CD Galaxis-ról de van egy kis problémám. Maga a Elderscrolls Online játék Steam-en van meg de nem tudom hozzá aktiválni a játék kódját. Ezt meg lehet valahogy oldani?

Figyelt kérdés

2018. máj. 23. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Megveszed steamen. Nincs átjárás a kettő között. Attól mert a hivatalos oldalukon megvetted a játékot, ugyanúgy meg kell mégegyszer venned steamen, ha steamen IS akarod játszani.
2018. máj. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


itt írnak hogy össze lehet kötni a acc-ot

követtem az utasításokat de a "From the in-game login screen, select the “I have an existing PC/Mac Elder Scrolls Online account” checkbox." -t nem tudom megcsinálni mivel nincs ilyen lehetőségem szóval semmi esély?

2018. máj. 23. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, össze lehet kötni HA kétszer vetted meg a játékot. A hivatalos oldalukon és a Steamen is.


Amúgy Steamen az ESO-t megvenni rossz döntés, bármi van, akkor steam support elküld a hivatalos oldalukra, a hivatalos oldalon meg ha írsz a supportnak, akkor megmondják, hogy a steam supportját kell felkeresned, mert ott vetted a játékot. Aztán pinpongoznak veled, amíg feladod.

2018. máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!