Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps plus előfizetés megéri az...

Ps plus előfizetés megéri az ingyen játékok miatt, ha online nem annyira akarok játszani? Valaki fizetett így elő, megérte?

Figyelt kérdés
Március végén vettem egy ps4-t gyorsan a 2 hetes trialt beaktiváltam, így megvannak a márciusi illetve áprilisi játékok. Már nem él a trial, de ezekkel újra játszhatnék, elég jó címek jöttek ki akkor. Ratchet and Clank, trackmania turbo, mad max. Ezek szerintem ott vannak a szeren, májusi hónap annyira nem jött be, bár raymant lehet egyszer kipörgetném majd. Nagyon változó, hogy melyik hónapban milyen a felhozatal. 1 éves tagságon gondolkozok
2018. máj. 24. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor éri meg ha hosszú távra fizetsz elő mert ha lejár a ps plus akkor nem tudsz velük játszani tehát olyan mintha meg se lenne.
2018. máj. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy több mint 2 évig volt előfizum és akkor úgy tűnt hogy megéri sok plusos játékot kiplatináztam de úgy fél éve megszűnt az előfizetés és nem is nagyon tervezek már szóval nem sokra megyek a gyűjteménnyel.
2018. máj. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De akkor élmény volt velük játszani, szóval gondolom nem kidobott pénz mert hosszú órákra lekötött, és ha megvetted volna őket lehet már akkor se játszanál velük mert már meguntad volna, nem csak az előfizu hiánya miatt.

Most még nem veszem meg, de szemezek vele erősen, alzanal korrekt az a 15 ezres ár, szerintem idén is emel majd a sony nyáron, pofátlanság. 21 tippelek majd a store-be és 18 alzanal utana, jó sok...

2018. máj. 24. 10:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Xboxot használok, de lényegében ott is ugyanúgy működik. Nem nagyon használom multira.


13-ért vettem 1 évre, és nagyon megérte. Havi 2 Xbox One, és 2 360 játékot kapok, amikből a 360-as játékok megmaradnak a Gold lejárta után is. A PS Plus egyébként plusz leárazásokat is ad, arra is nagyon jó, ha pl. sok digitális játékot vásárolsz, olcsóbb lehet. Én pl. a Live Gold leárazásain belül már spóroltam legalább annyit, amennyibe került maga a Gold.


Hébe-hóba multizok is, és jó érzés, hogy ha esetleg kedvet kapok valamihez, akkor egyből tolthatom.

2018. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!