Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért olyan nagy dolog a...

Miért olyan nagy dolog a Fifa, hogy évről évre mindenki megveszi a legújabbat?

Figyelt kérdés

Mindenki a Call of Duty sorozat gyártásán van kiakadva, miközben a fifa gyakorlatilag semmi újat nem tud felmutatni! A grafikán kívül mi ösztönözzön engem, hogy megvegyem a legújabbat, ahelyett hogy mondjuk a 2011-essel tolnám. De lehet, hogy egészen a 2000-es évek elejéig mennyek vissza?


Na jó.. ez persze túlzás. (bár lehet, hogy egy 2001-es fifa élvezetesebb, mint a legújabb)

De igazából, ha nem változna olyan gyorsan a játékosok pozíciója a csapatokban nem is lenne szükség új részre. De igazából akármit írhatok, a fanok úgy is minden évben megveszik. Nem mérlegelnek. Foci,foci. Ha a fifa elérkezik a mélyponthoz, akkor is dőlni fog a lé!



#játék #Isten #FIFA #football #futball #pacalpörkölt #hagymakarikaropogósrasülttésztabundában
2018. máj. 24. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb ismerősöm pedig azért veszi meg, mert az igazolás, az új mez meg a többi.
2018. máj. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az online rész miatt kell megvenni minden évben. Mivel ha kijön az új érsz a régebbi részekkel sokkal, de sokkal nehezebb játszani online, mert kb nincs ellenfél.

De amúgy igen, az igazolásokat kivéve nem sok új dolog kerül be az újabb részekbe.


De ez 20 éve is így volt, kár ezen fennakadni.

2018. máj. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legnagyobb bőrlehúzás.. meg a Dragon Ball Xenoverse 2 is. A mindkettő esetébeb egy egyszerű (de nagy) frissítéssel be lehetne rakni az új mezeket stb, xenoverse esetén az új szinteket (pl ssj3), ellenfeleket.
2018. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is megveszem minden évben. Igazolások, mezek, csapatok/játékosok fejlödése, értéke. Én a sztori mód most minden évben új. Ideihez pedig holnaptol lehet letölteni a vbt.


Én fifa 13al játszottam többmint 4 évig, már nagyon untam. Végre vettem egy xboxot fifa 17el. Ég és föld volt. Azota kijött a 18, es 19et is meg fogom venni egyböl megjelenés után. Engem ez érdekel.

2018. máj. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jún. 9. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!