Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A the sims 4-hez töltöttem le...

A the sims 4-hez töltöttem le egyedi tartalmat (hajat, szemszínt, stb. ), beleraktam a mods mappába, de nem jeleníti meg őket a játékban. Elrontottam valamit? Vagy miért történt ez?

Figyelt kérdés
2018. máj. 27. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában ezek a cc-k tömörítve vannak, amikor letöltöd, kicsomagoltad őket és úgy raktad be a mods mappába?
2018. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Sims 4 cc-k ha jól tudom alapértelmezetten nincsenek engedélyezve. Game options->Other, és ott pipáld be az "Enable Custom Contents and Mods" melletti négyzetet, indítsd újra a játékot és elvileg jó kéne legyen.

Ha patcheled a játékot akkor is "letiltja" a cc-ket, mivel ha az egyik nem lenne pl kompatibilis akkor crashelne a játék, de természetesen a fent leírt helyen bármikor engedélyezheted őket.

2018. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!