Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valahogy megtudom oldani,...

Valahogy megtudom oldani, hogy a Dark souls 2 átkerüljön az Xbox ONE-omra?

Figyelt kérdés

Még korábban mikor még 360-am volt, megvettem a dark souls 2-t, tökre éltem de mint utólag kiderült nem játszottam végig, és mostmár ONE-om van, amin természetesen jó Dark souls játékosként megvan a 3 :D

Na már most én szeretném rendesen kijátszani a 2-t, de nem engedi áthozni, mert a 360-ra nem vettem meg a kiegészítőkkel együtt.

Nincs valami mód rá, hogy tudjam használni ONE-on is? Nem akarom még egyszer megvenni, vagy legalább valami kedvezmény lehetne ha már korábban megvettem.



2018. jún. 3. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
nem visszafelé kompatibilis. nem tudod átvinni. és miért is lenne kedvezmény? anno te egy eszközre megvetted. most már egy másik, azzal nem egyenértékű eszközöd van, arra nem vetted meg.
2018. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincs, nincs.
2018. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is vettem már kenyeret, lehetne rá kedvezmény ha már többször is vettem..
2018. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egyetlen dolog amit tehetsz, hogy vársz, hátha a későbbiekben kompatibilis lesz. Jelenleg nincs mód rá, hogy játszd One-n.


Ez a "megvettem egy eszközre, és akkor máshol nem játszhatom" dolog kezd idejétmúlt lenni, a digitális játékok világában egyre nagyobb lesz a támogatottsága a korábbi generációs játékoknak is.

2018. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!