Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mivel jobbak a magasabb...

Mivel jobbak a magasabb divíziósak?

Figyelt kérdés
Gold 4 vagyok jelenleg, pár barátommal nem egyszer mentünk már flexet, 3an szoktunk általán ,ők plat 1,2 esek. Nem mondanám magam rossz játékosnak, könnyen tudtam kijönni silver 5től és még most is vizonylag könnyen megy a climb, de mikor játszok az ilye divesek ellen egyszerűen vagy rossz a statom, bukom a lanem és érdemben nemtudok komolyan hozzátenni a meccshez hiába próbálok. Ők mitől ennyire jobbak?

2018. jún. 10. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Map awarness, tudják hogyan és mikor kell wardolni az adott helyzetekben, mindig követni kell az enemy jg-t. Jobban kalkulálnak, tudják az enemy champ cd-it, ismerik a saját karakterüket, ezáltal jobban lanelnek/pokolnak nálad. Jobb a macro játékuk, objectekre fókuszálnak. Kevésbé tiltelnek, jobban odafigyelnek a tfkben. Remélem tudtam segíteni.

plat+

2018. jún. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1: És most ezt halljuk magyarul is! :D
2018. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én értettem mindent amit mondott :)
2018. jún. 10. 21:38
 4/6 anonim ***** válasza:

"érdemben nemtudok komolyan hozzátenni a meccshez hiába próbálok. "


Mindenféle rosszindulat nélkül írom,de lehozzàk Neked a meccseket. Te magad is belàttad,õszintén leírtad. De én azt vallom,minden jàtékos olyan lesz,amilyenekkel vagy akik ellen jàtszik.

2018. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Hogy jussak ki silverből?"



Ugyan úgy, ahogy a többi ligából is, folyamatos fejlődéssel.

Ez mit jelent? Játékról játékra javítani a hibáidat, javítani a stratégiádon, kereseni, hogy hogyan tudod jó irányba befolyásolni a játszmát.


A legfontosabb mutatója annak, hogy hol érdemes javítani az, hogy folyamatosan előjön egy szituáció a játékban, aminek az eredménye vereség.

Te észrevetted, hogy sokszor veszítesz, ha a csapatod 3v5-ben harcol. Ez jó, mert megvan hol lehet javítani.

Két dolgot tartok lehetségesenk, de lehet mind a kettő segíthet neked.


1. Érzelmileg befolyásol, ha vezetésből rosszabbra fordul a játék, eldobáljátok az előnyt. Ha ez a helyzet, akkor egyszerű. Az ellenfél is hibázik és a te csapatod is hibázik. Az, hogy legutóbb ki hibázott nem kell, hogy befolyásoljon a játékban. Ha a csapatod veszített egy 3v5-öt és egy sarit attól még nem kell jobban játszanod, nem kell jobban carryzned, csak folytatni azt amit csinálsz és ha hibázik a zellenfél, akkor bűntetni.


2. Makró játékban rossz döntéseket hozol. Ha a csapatod 3v5özik akkor mit csinálsz? két lehetőség van. Vagy csatlakozol amint lehet, és reménykedsz, hogy nem hal meg mindneki mire odaérsz, vagy keresel hozzád közel és a harctól távol valamit amit megszerezhetsz (torony, sari, buff).


Ha nem 3v5-van hanem 2v4 vagy 3v4 akkor jön harmadik opció, hogy leszeded 1v1-ben azt aki még nem csatlakozott az ellenfélhez.


Ezek közül kell választani, hogy éppen mi a jó. Silver környékén van egy tipikus hiba, hogy egy harcot addig folyatatnak, amedddig annak nincs vége és nem addig, ameddig érdemes.


Ha pl van egy 3v3 nyertek loptok sárkányt, akkor legjobb elpucolni, mert az ellenfél 2-je hamarabb lesz ott mint a ti 2-tök(ha loptátok, akkor az ellenfél kezdte el és az ő 2-jük hamarabb látta, hogy hova kell menni, mint a te csapatod)

Ugyan ez hosszú harcoknál. Gyakran látni oylat, hoyg az emberek harcolnak a pálya egyik részén akrá percekig, folyamatosan megy az utánpótlás, aki meghal megint odaér és megy a végtelenségig.

Szóval érdemes megtanulni, hogy hogyan kell csatát bontani és kihátrálni azzal amit addig szereztél.

A másik, hogy egy csata sokáig folyhat és lehet, hogy odaérsz átforddítani.


Ez egy példa. A lényeg, hogy figyeld meg milyen hibákba esel bele és keress rá megoldást. Pl ha minden játékban ugyan azokat a tárgyakat veszed, vagy sokszor ellopják tőled sarit/nashort.

2018. jún. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok, bocsi rossz kérdésre reagáltam.


Minimap, kombók simán mennek, nincsenek platban vak trédek, mindig tudni kell, hogy mit miért csinálsz. cs-ben lehet még különbség. Van még egy dolog, flex-ben nagy különbségek lesznek mindig. Azt érdemes tuni, hogy ha te goldos vagy és platos ellenfled van, akkor nem nyerni kell a lane-t, hanem kevésbé vezsíteni, mint amennyire az ellenfél goldosát elveri a te platos csapattársad.

2018. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!