Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a 2008-as Call of...

Szerintetek a 2008-as Call of Duty World at War (nem a WW2) mennyire hiteles a történelemhez híven, helyszíneket megtörténéseket felvonultatva, mert ennyire nem ástam mélyre magam?

Figyelt kérdés
2018. jún. 10. 21:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Anno már nem emlékszem miket írtak róla, csak azt, hogy visszatérnek a világháborúhoz. A sztori ugye 2 részen zajlik, japán/koreai ill. német ellenes háborúban. Mennyire lett hű, valaki nem ismert ebben, mert érdekelne (de mintcsak érdekességképp)? Köszönöm.
2018. jún. 10. 21:23
 2/2 A kérdező kommentje:

Közben utána olvasgattam, hogy melyik játék volt az ami megtörtént eseményen alapul vagyis konkrétabban melyik játék volt az, amiben a legtöbb dolog hiteles volt.


De szerintem inkább ez a War stories megoldás lehetett a legvalószínűbb (persze ha nincs benne fikció)


Pl. Call of Duty 2, a Medal of Honor: Airborne, Battlefield 1.


Ha valaki olvassa, szóljon hozzá ha tud valami építő gondolatot hozzátenni, mert érdekel.

2018. jún. 11. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!