Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Need for speed: Most Wanted...

Need for speed: Most Wanted -ben a gyorsulási versenyen hogyan kell nyerni?

Figyelt kérdés
Nem értem én ezt az egész gyorsulási versenyt, ha gyorsan nyomom akkor besül a motor, és az a baj, ha lassabban akkor meg lemaradok és utolsó leszek, akkor az a baj, mit kell csinálni?

2018. jún. 16. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Legyen gyors a kocsi és nyomjad a nitrót

2. Akkor válts mikor zöld az a cucc középen,nem mikor kék és nem mikor piros

3. Ne használd agresszívan a kanyarodást mert az lassít

2018. jún. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja jó már a kérdés kiírása után rájöttem és legyőztem a riválist. Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! ;)
2018. jún. 17. 08:06
 3/4 anonim válasza:
Csak annyi a lenyeg hogy akkor hanyarodj ha a rivalis mogottvagy hasznald ki a szelarnyekot nem muszaj muinduig nirtozni es akkor valts mikor a nyil a zold cuccon van a Most Wanted utan ajanlom a crabont abban az lesz nehez hogy ne ess le a hegyrol na mag a drift bele kell razodni az ilyenekbe
2018. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, a Carbon -t végigjátszottam azthiszem 3x. És köszönöm szépen ismét a választ. :-)
2018. jún. 17. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!