Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen jó játékokat ismertek...

Milyen jó játékokat ismertek lányok fiúk?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és most kaptam egy laptopot. Mondanátok jó játékokat amik letölthetők legálisan?
2018. jún. 18. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen típusúra gondoltál? Városépítős? Lövöldözős?......?
2018. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szeretem az állatos illetve autós játékokat is. Lövöldözős annyira nem megy mert nem tok célozni csak lassan. De harcolós, verekedős játékok azok még valamennyire mennek.
2018. jún. 18. 11:14
 3/5 anonim ***** válasza:

The Witcher 3: Wild Hunt


Ez a játék minden szempontból tökéletes. A Steam-ről le tudod tölteni legálisan.

2018. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*Mármint meg tudod venni. Tényleg baromi jó játék, de egy combos laptop kell hozzá.

Ha autós, akkor valamelyik Forza játék, ha valami chill akkor Sims vagy kártya játékok (Heartstone, Gwent(ingyenes), Magic: The Gathering)

Ha RPG akkor Skyrim, Fallout 3/New Vegas, Shadow of Mordor

Ha valami stratégiai Starcraft 2, Sid Meier's Civilization/Heroes of Might and Magic/Total War széria.

Város építős menedzsment: Sim City, Anno játékok, Cities Skylines

Vagy valamelyik Assassin's Creed játék (Ezio trilógia/Black Flag)

2018. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Life is strange, the sims 4, league of legends. Én is lány vagyok és ezek a kedvenceim.
2018. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!