Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nehéz forgatni a Rubik-kockám....

Nehéz forgatni a Rubik-kockám. Mit tudok vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy rubik kockát, de sajnos nagyon nehezen forog. Azt gondoltam, hogy csak be kell járatódnia, de már egy hete megvan, és szinte semmit nem javult. Nem tudjátok, hogyan lehetne a forgásán javítani?

2018. jún. 22. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre a célra készített "Lube"-bal. De ez nem annyira olcsó, meg nem is lehet mindenhol hozzájutni. Másik megoldás a szilikonspray. Nem lesz olyan jó mint Lube-bal, de sokat lehet még ezzel is javítani rajta. De persze, ha csak nem egy versenykockáról van szó, mert azok gyárilag is viszonylag jól forognak és egy sima szilikonspray-vel általában csak rontani lehet rajta.
2018. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen kocka. Valszeg stúdiós (Rubik's Studio van ráírva), de azon belül is van jobb meg rosszabb. Ha szerencséd van, akkor a középelemről le tudod pattintani a sapkákat, és tudsz lazítani a csavarokon.


Lehet, jobban jársz, ha a Rubik kocka adok veszek Facebook csoportban veszel egy versenykockát használtan. 1-2 ezerért már egész jókat kapsz.

2018. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri versenykockát venni (nekem Dayan Guhong van),egyszerűbb, és olcsóbb, mint egy simát "javítani"
2018. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 norbi a meg mentő válasza:
Dobd ki és vegyél másikat
2020. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!