Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Starbound vélemények?

Starbound vélemények?

Figyelt kérdés
Most van Steam-en leárazva 9 euróra és gondolkozom, hogy megveszem, olvastam, hogy változatos, generált világok vannak benne és hasonló, mint a Terraria. Csak azt is olvastam, hogy eléggé változó, hogy hogyan fut a gépen nekem a minimum gépigény meg van és az ajánlott is a processzoron kívül. Most két játék között gondolkozok vagy a Starbound-ot veszem meg vagy a Payday 2:Ultimate csomagot(azaz a játékot az összes dlc-vel együtt), ti melyiket ajánlanátok jobban?

2018. jún. 24. 10:31
 1/3 anonim válasza:

Helló :D

Én Payday-el nem játszodtam soha úgyhogy az nálam tabu....

De a Starbound egy nagyon király játék :D Tényleg nagyon változatos, vannak benne rpg elemek...

Egyetlen hibának azt mondanám hogy minimális angol tudás kell hozzá...

2018. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon jó játék, szerintem sokkal tartalmasabb és változatosabb, mint a Terraria. Egy nagy bajom van vele: a sztoriban van egy olyan küldetés-sorozat, amiben minden egyes faj bolygójára el kell menni, és ott az adott fajra jellemző különféle tárgyakat kell beszkennelni az adatbázisba. A harmadik bolygónál már a pokolba kívántam a fejlesztőket, ezért nincs is kedvem újrakezdeni a játékot.


A Payday 2 egy remek játék, de csak akkor, ha van hozzá csapatod. Az összesorsolt partik borzalmasak tudnak lenni: mindenki csak lőni akar, miközben te próbálod egyedül teljesíteni a küldetés célját (fúrni a széfet, főzni a meth-et, stb).


#1: A magyar nyelvben nincs olyan szó, hogy "játszodtam". Olyan viszont van, hogy "játszottam".

2018. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem nincs csapatom, de így is összejönnek jó összeállítások. Én szeretek véletlenszerű emberekkel is játszani, nem mindegyik játszik rosszul, főleg külföldiekkel(mikor magyarokkal játszottam na az volt a pokol), nem is egy olyan köröm volt amikor teljesen random emberekkel játszottam. Én igazából így 219 óra Payday 2 után, attól aggódom inkább, hogy már nem fog új dolgot mutatni a játék(ahogy láttam a dlc-k nagy része fegyver meg hozzá upgrade, karakterek meg 3-4 map, bár erre már nem nagyon emlékszem), és ezért hajlok a Starbound felé.
2018. jún. 24. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!