Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 2018 egy idöben csak 5...

Idigo kérdése:

Fifa 2018 egy idöben csak 5 jatekost lehet edzeni? Nincs csapatedzes? Ha edzö vagyok egy välogatotban azokat a jatekosokat nem tudom edzeni? Utolso kerdesem pedig az lenne hogy jobban fejlödik egy jatekos ha többet jätszatom?

Figyelt kérdés
fifa, x-box, 2018

2018. júl. 1. 13:50
 1/4 gyuri360 válasza:

Igen 5 játékos egyszerre.

A válogatott játékosokat csak a csapata edzheti.

Ha csak edzeted az is elég de sokkal többet ér ha a kezdőbe is mindig bent van és játszik.

2018. júl. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, Azt meg megtudnad mondani hogy a jelenlegi jatekosaimnak hol tudom megnezni a potenicaljat. ugy ertem hogy kit-meddig tudok fejleszteni, mert akarmerre nezek csak a jelenlegi pontjait latom, hogy mit lehetne kihozni belöle (erdemes-e edzeni vagy nem) azt nem latom sehol
2018. júl. 2. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
A játékban nemm tudod megnézni, ugy nem lenne kihivás. De itt beütöd a nevet, és kidobja, meg keresgélni is tudsz fiatalokat [link]
2018. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi ez jokor jött :) En meg gyürtem szegeny T. Hazardot hogy: fejlödjel mar te kacska!!! De akkor ezek szerint kihoztam belöle a maxot.
2018. júl. 3. 16:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!