Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Jurassic World: Evolution...

A Jurassic World: Evolution semmilyen magyar oldalon nem lesz kint pc-n?

Figyelt kérdés
magyar oldalról akartam megvásárolni, de még mindig nincs egy oldalon sem eladó, pedig a játék már egy él hónapja megjelent..

2018. júl. 4. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Dobozos kiadás nincs PC-n így nem sok esély van rá, hogy áruházakból lehessen beszerezni. Miért nem jó a steam?
2018. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak digitális kulcs formájában létezik a játék, ahogy elmondható ez a Payday 2-ről vagy épp a PUBG-ről, szóval nem újdonság.
2018. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Isten hozott a 21. században!
2018. júl. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nyugodjatok már meg és ne kövezzetek meg légyszi :D

Jó a steames verzió is, (annyira hogy már meg is vettem :P), de reméltem hogy lehet valahol kapni a dobozos verziót is, nem tudom nekem ez egy ilyen személyes hóbort, valahogy szeretem ha a játéknak van fizikai "valója", na meg van egy elég nagy polcom ahol sok-sok játékom van és jól mutatott volna ez is közöttük

de igazából annyira nem lényeges, már megvan a játék úgyhogy köszi :D

2018. júl. 5. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!