Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy eredeti The Witcher...

Van egy eredeti The Witcher Enhanced Edition játékom. Feltelepítettem és mikor elindítanám akkor azt írja ki hogy helyezzem el az eredeti lemezt mikor az benne van a meghajtóban. Hogyan lehetne megoldani ezt a problémát?

Figyelt kérdés

2018. júl. 4. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy több CD-s?
2018. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Telepítsd GoG-ról, vagy a GoG Galaxy kliensen keresztül és jó lesz.
2018. júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Virtuális meghajtó programod van, illetve jelenleg is meglévő virtuális meghajtók? Daemon Tools, PowerISO, Alcohol120% vagy valami? Ezek is okozhatják hogy nem tud elindulni.

A Witcher fórum azt mondja, ezen az oldalon van a driver amit le kell tölteni, sokaknak működik utána a játék és nem köt bele az eredeti CD-be.

[link]

[link]

2018. júl. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gugu Gabor ***** válasza:
egyébként a serial alapján tudod aktiválni gog on és letölteni digitálissan ahogy fent írták, szeribtem jobban jársz ezzel mint a lemezzel (persze a doboz attól még szép a polcon)
2018. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem több CD-s, csak egy van hozzá.

Daemon Tools virtuális meghajtóm van.

A GOG jó ötlet de ott úgy láttam, hogy fizetős, így újra megkéne vennem.

Köszönöm szépen a válaszokat.

2018. júl. 7. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!