Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dying light 2 (Vélemény? )

ParaDicsom360 kérdése:

Dying light 2 (Vélemény? )

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek, milyen lesz a játék? Megjelenését mikorra saccoljátok? Én már nagyon várom tuti insta buy lesz :D


Kíváncsi vagyok a ti hozzászólásaitokra is!



2018. júl. 7. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos jó játék lesz, jó grafikával az biztos.. Én megmondom engem ezek a zombis "rps" játékok nem vonzanak, ha tetszett az 1-es akkor valszeg ez is tetszeni fog.. Nem tudom valami story lesz benne?
2018. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem sokmindent árultak el a játékról, annyit tudok hogy a karakterekkel való dialógusoknak komoly következményei lesznek a játék történetére. Az előző részben egy fix story volt, itt viszont elvileg mi befolyásoljuk majd a történetet. Kíváncsi leszek hogy valósítják ezt meg.
2018. júl. 7. 23:46
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Én nem várok tőle semmi jót. Az eddigi három Techland zombis játék ugyanarra a kaptafára épült: megmentünk egy csomó embert, aztán a végén mindenki meghal, bármit is csináltunk. Ez tönkretette, értelmetlenné tette számomra az egész küzdelmet.
2018. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én csak azt hiányoltam az előző részből, hogy soloban egy idő után már kicsit monotonná kezd válni, hogy mindent egy személyben kell megoldani, nincsenek segítő társak, botok, akikkel közösen kéne megcsinálni egy küldetést. Kicsit magányos így egyedül botorkálni a zombik között. Számomra csakis a coop-al volt igazán szórakoztató a játék. Remélem a második részben nem leszünk megint "egyszemélyes hadsereg" . De mindezeket félretéve nekem szórakoztató volt a Dying Light, és már alig várom a folytatását. :D
2018. júl. 8. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha olyan vacak lesz, mint az első 3 játékuk, akkor inkáb hagyjuk az egészet. Ha ténylegesen újítanak a játékon, akkor még lehet jó. De ha ez is csak Dead Island lesz egy új skinnel, akkor én kihagyom.
2018. júl. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
uccsó az első három alatt melyiket értesz?
2018. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!