Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Guild Wars 2-ben tényleg...

PcNecron kérdése:

A Guild Wars 2-ben tényleg csak a WvW számít, hogy melyik szerveren vagyok?

Figyelt kérdés
Nem sokára új gépem lesz és akkor szeretnék majd játszani vele. Olvasgattam és azt láttam, hogy mindegy melyik szerveren vagyok, mert így is tudok játszani más szervereken lévőkkel. Ez az amit nem értek. Hogyan is működik akkor ez?

2018. júl. 11. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan én se tudom, de menj arra a szerverre, amin ő van, és nem lesz probléma. :D
2018. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Diohejban, kb ugy kell elkepzelni hogy a suliban az A es B-sek a szünetben egyutt cigiznek a mosdoban. Nem csak egy osztályteremben tanulsz a suli alatt sem igaz?
2018. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát vannak olyan dolgok amiket nem lehet más szervereken lévőkkel és vannak olyanok amiket lehet. Jól értem?
2018. júl. 13. 00:02
 4/5 anonim ***** válasza:

A "normál", tehát PvE játékban az összes szerver játékosai egy nagy masszában játszanak. Amikor egy határt elég a létszám, nyílik egy újabb szerver ugyanarra a zónára, ahol megint csak ömlesztve játszik mindenki. Ha külön szerverre kerültök véletlenül, akkor nyugodtan át léehet lépni egyikről a másikra.


PvP esetén van egy "váróterem" - a fenti elven működik.


Egyedül a WvW az a játékmód, ahol a regisztrált szerver alapján válogatja össze a népet. Itt nincs lehetőség átjárásra. Pontosabban, át tudsz menni egy másik szerverre, de nincs ingyen, és ott is maradsz.


Röviden: jól olvastad és értetted, a WvW az egyetlen játékmód, ahol számít, mit választasz kezdéskor.

2018. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a magyarázatod. 😀
2018. júl. 15. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!