Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehetne jobb az fps-em...

Itsagoat kérdése:

Hogyan lehetne jobb az fps-em fortnite-ban? 30-35fps (RÉSZLETEK LENT)

Figyelt kérdés

A 3D resolutionom 100on van a gyenge grafika zavarja a szemem rossz grafikán számomra élvezhetetlen a játék.

a többi beállítás mindenből low/off

a játékon belül nem érzem laggosnak de ha felmegyek twitch-re kriszhadvice-t ninja-t myth-t nézni akkor mindig elkap az irigység.

3 hónapos nem gaming laptopom van ha számít valamit akkor Dell inspiron 15 5000. széria.3 tera,intel core i5, és radeon graphics, bocsánat hogy hosszú lett.



2018. júl. 13. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy hogy veszel egy normális gépet. Potaton ne csodálkozz, hogy nincs több fps-ed. Krisz asszem 144 Hz-es monitoron játszik így te hiába veszek egy 60 Hz-es fullHD-s monitort, sose lesz olyan szép folyamatos játékmeneted. Persze 60 fps már bőven jó.
2018. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Inspiron széria mindegyik tagja irodai laptop, soha nem is szánták őket játékra. Ennyit tudnak, és kész.
2018. júl. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felnőtt szülinapomra kaptam nem én választottam ki valami olyan megoldás kéne ami nem kerül pénzbe felmenne az fps-em ha 50 meglenne már tökéletesen elégedett lennék
2018. júl. 15. 11:28
 4/4 A kérdező kommentje:
félre értés ne essék nem én vettem
2018. júl. 15. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!