Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta 5 megvásárlása hogyan...

Gta 5 megvásárlása hogyan működik?

Figyelt kérdés
A kérdést csak figyelem felkeltésből írtam. Nos a játékot megvettem. De előtte megvolt/van törtbe. Nah most ha én a gépen be jelentkezek social club ra akkor ugyan úgy lekell töltenem a most megvásároltat ? Vagy elég ha a törtet lefrissítem és mehet a játék ? úgy gondoltam hogy letörlöm és újra felrakom mint tört. (elvégre nem kell várnom hogy lejöjjön az a sok sok giga) de nem cracckelem csak belépek és játszok. ez működhet ?

2018. júl. 13. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Töröld le majd a steammel szedd le.. A tört játékban sok nem oda illő dolog van, mint pl a hamis steam_cilent meg egyéb finomságok amivel fut a tört játék. Eleve a crack miatt nem is indulna el a steam vagy a social club, hisz pont azt gátolja meg. Na meg ráadás képpen még a multibol is kibanolhatnak örökre a crack miatt stb stb.
2018. júl. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már töltöm is lefele akkor az erdetit a social club rol. Köszönöm a segitseget.
2018. júl. 14. 00:09
 3/4 anonim ***** válasza:

#1

Hülyeségeket beszélsz.


A launcher/steam ellenőrzi, hogy a fájlok rendben vannak-e, ami hiányzik/sérült azt letölti megint. A crackelt exe semmilyen tekintetben nem gond, mert azt is felülírja, bannolni meg végképp nem fognak emiatt mert nem ellenőrzi semmi.

2018. júl. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Így van! mondjad csak neki a hülyeséget.. hátha tényleg eltiltást kap.


Inkább szedje le újra mintsem megkockáztassa a játékért kiadott pénzt..

2018. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!