Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft 1.13 vélemények?

Minecraft 1.13 vélemények?

Figyelt kérdés
Tetszik vagy nem? Szerintetek elkél a kérgezett farönk a játékba? Szerintem nem. Van egyáltalán valaki, akinek tetszik az a sok korall? Jó, hogy már mindenféle fából van nyomólap, gomb, és csapóajtó? Cukik a teknősök, mert szerintem nem. Az a sok hínár, meg jéghegy kell egyáltalán a játékba? Meghogy az eszközkeret lehelyezhető a blokk tetejére és aljára? Jaj, még jó, hogy a textúrák nem változtak meg! Ti észrevettétek, hogy a halas vödrök textúráját elcseszték?

2018. júl. 19. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Miért baj az, ha plusz funkciók/tárgyak kerülnek bele a játékba? Mind a kérgezett farönk, mind a korall díszítő elemnek simán jó, egyiket sem kötelező használnod és legalább a víz alatti rész sem teljesen kihalt üresség. Jéghegyek ugyanez. Egyik sem olyan dolog, ami ront a játékon, csak hozzátesz plusz dolgokat. A mindenféle színű nyomólap, az eszközkeret több helyre való lehelyezése is plusz funkció a játékban, nem kötelező használni, de legalább több lehetőséget biztosít. A teknősökkel nekem semmi problémám nincs, senki nem mondta, hogy "cukiknak" kell lenniük. Mi a problémád a halas vödrök textúrájával?
2018. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja, és az is felháborító, hogy kivették a testreszabott világgenerálást. Helyette Svédasztal van...
2018. júl. 19. 23:16
 3/14 he84 ***** válasza:
26%
Nekem se tetszik minden az 1.13-asban, nem is játszok vele. Én rég megragadtam az 1.11.2-esnél, tehát az 1.12-essel játszottam. Bár az 1.13-ban nekem a teknősök tetszenek, meg a víz fizikája, az úszás animáció, de néhány dolog kissé valóban túlzás benne. Nem kötelező játszani vele, mindenki azzal a verzióval játszik, amelyikkel akar.
2018. júl. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én azon gondolkoztam, hogy van egy mod, a Smart Moving Mod, és szerintem Jeb_ kopizta, és mint ha egy modot rakott volna bele.
2018. júl. 22. 10:17
 5/14 A kérdező kommentje:
És tehát annak ellenére, hogy 2018 van, még játszhatok a Beta 1.8-cal, az 1.2-vel, az 1.5.2-vel, vagy az 1.9.4-gyel???
2018. júl. 22. 10:21
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Fogalmazd már meg rendesen amit írni akarsz. Egyébként nem kell ahhoz mód, hogy régebbi verziókkal játssz, elég, ha a Launcherben átállítod a verziószámot, ugyan bétáig nem, de egészen 1.0-ás verzióig visszamehetsz.
2018. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja, oké, rendben. Térjünk vissza az eredeti témához. Tehát Minecraft 1.13 vélemények?
2018. júl. 22. 19:18
 8/14 he84 ***** válasza:
64%
Így van, ennél a játéknál bármikor játszhatsz korábbi verzióknál is. Én már feljebb nyilatkoztam az 1.13-ról.
2018. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha neked semmi nem tetszik, akkor mi a kérdés? Úgy is az lesz mindenre a válaszod, hogy de hát neked nem tetszik, ezért az nem jó. Szerintem egyébként az eddigi legjobb minecraft verzió. A korallok, mély óceánok nagyon jók, de a lélekhomok is végre értelmes funkciót kapott a magmablokkhoz hasonlóan. Technikailag a háttérben is nagyon sok hasznos újítás történt, igaz a meglévő pluginokat egy kicsit át kell írni miattuk, de mindenképpen előremutató fejlesztések történtek.
2018. júl. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Jobb mint az előzőek. Beletettek egy lámát, ami 5 méterenként hemzsegett az egész világban. Ezerszer jobb modok vannak a játékhoz, csak azok nem mindig működnek rendesen. Én csak várok a napra, amikor igazán nagy és értelmes frissítést kapunk, mint pl: biomes o plenty, mo creatures, vagy egy új dimenzió. Persze szuper, hogy még mindig adnak hozzá új dolgokat, de egy teknős meg egy parton dögledező delfin 1 év alatt szerintem édes kevés. A hajó meg a kincsestérkép az első 2 után már unalmas.
2018. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!