Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltős autós játék név?

Letöltős autós játék név?

Figyelt kérdés

Pár éve volt egy autós játék, amivel sokat játszottam és le kellett tölteni. Az alap menüben(miután elindult a játék) volt olyan játékmód vagy mi, amiben voltam én és pár gép által irányított autó, és az utolsó mindig kiesett, és az volt a célod hogy 1.legyél és ne ess ki.

Ha meg "rendesen" elindítottam, akkor meg volt hogy időre kellett megtennem x számú kört, vagy mondjuk 1-nek kellett lennem, vagy x ideig driftelni. És volt amikor egy fehér 1(vagy 2) személyes autóval kell mennem és 3 kört kellett megtennem időre.

Remélem tudtok segíteni!



2018. júl. 21. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyiből elég nehéz, tekitnve, hogy ezek a versenymódok azért nem egy játékban fordultak elő. Arról nem beszélve, hogy az sem derül ki, hogy valami ingyenesen letölthető játék volt, vagy fizetős játékot keresel amit anno törtként letöltöttél.


Valami támpontot nem tudsz még? Akár hány szóból állt a címe stb.

2018. júl. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Nem tudom, hogy milyen játékot töltöttél le, de az Asphalt 8 ezeket tudja.
2018. júl. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy ingyenes volt és 2 szóból állt a neve
2018. júl. 22. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Régebben több autógyár is csinált ingyenesen letölthető reklámjátékokat (BMW; Ferrari; Renault; Volvo). Címeket nem tudok, de otthon megvannak még valahol.
2018. júl. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!