Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 folyamatosan akadozik (? )

Sims 3 folyamatosan akadozik (? )

Figyelt kérdés

Régebben mikor játszottam vele, teljesen jó volt, legalábbis nem emlékszem hogy bármi nagyobb gond lett volna vele. Most viszont olyan mértékben akadozik, hogy élvezhetetlen a játék. Kb. 20-30 másodpercenként lefagy kb. ugyanennyi időre. A beállításoknál sokáig próbáltam mindent lejjebb húzni, a grafikát stb., aztán már végül az összeset a minimálisra húztam. Borzalmas a grafika, de még így is akadozik.

A Sims 3 teljest töltöttem le, de nem használom az összes kiegészítőt, 6-ot nem telepítettem közülük.

Mit tudnék csinálni?



2018. júl. 22. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Most telepitetted, vagy regebben? Egyedi tartalmak?
2018. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most telepítettem, egyedi tartalmak nincsenek benne
2018. júl. 22. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet a gepedet kellene toredezettsegmentesitened, lehet leterhelt a memoria (tul sok program fut egyszerre, van egy csomo program ami automatikusan elindul a gep inditasakor, ezeket ki kene iktatni), de lehet csak eloregedett a geped, a videokartya, valami es mar nem tudja hozni a maximumot... Nem vagyok szamitogepzseni, de en ilyesmikre gyanakodnek ebben az esetben.
2018. júl. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a helyzet. Videokártya csere oldotta meg. A gépednek mik a paraméterei? Nem lehet hogy kevés neki?
2018. júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen a gépem sajnos már nem mai darab, se a videokártyám.:D Akkor biztosan ez lehet a gond.
2018. júl. 22. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ugyanez volt.

Kiderült, hogy tele volt szösszel meg macskaszőrrel a gépem hűtője.

Csak túlmelegedett.

2018. júl. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, igen én is kitakarítottam valamelyik nap, tele volt már porral, viszont ez sajnos nem segített a problémán
2018. júl. 22. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!