Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Overwatch igy megérte?

Overwatch igy megérte?

Figyelt kérdés
5800 ft-ért rendeltem meg a GOTY editiont xboxra. Kicsit félek mivel 2016 os a játék és nem tudom h még van e player base rajta mennyit tudtok errol egy kezdonek mennyi lesz a queue time?

2018. júl. 22. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy pontosan mennyi (nyilván attól is függ hogy mikor játszol), de bőven van elég játékos Xboxon, emiatt nem kell félned.
2018. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 October15 ***** válasza:
100%
Blizzard játékról beszélünk. 10 év múlva is lesz player base-e. :D
2018. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Akkor nem fogom túl izgulni ezt a részét.
2018. júl. 22. 23:42
 4/6 anonim ***** válasza:
FPS játékok közül ennek van talán a legnagyobb játékos bázisa, ettől ne félj, átlagban 1 percen belül összerak egy meccset, kompetitívre van, hogy többet kell várni, de max 4 perc volt ott is a rekord.
2018. júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ott gyorsabb mint PC-n.
2018. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is játszok még vele, és meg tudlak nyugtatni, hogy van elég játékos akivel tudsz játszani ;)
2018. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!