Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends-ben "sikertö...

League of Legends-ben "sikertörténetek"?

Figyelt kérdés

Hogy jutottatok low elo-ból high elo-ba,és mennyi idő alatt? Végső célotok a játékban?

De bármilyen sikertörténetet írhattok,a játékkal kapcsolatban.



2018. júl. 25. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Sikertörténetnek elmegy az, hogy amikor WW-t átalakították, elkezdtem vele játszani. (Előtte kb. 3 órát ha mentem vele)

Rettentő gyorsan visszavitt plat közepére(előtte nem játszottam egy évig, így platból visszadobott gold aljára besoroló után), nem számított, hogy friss hős, erős lett, és ez bőven elég volt, hogy döntő legyen egy meccsben(az mellett, hogy gold/plat tele van hulladék játékossal, akiknek silverből sem lenen szabad kijutnia).


Végső cél az lenne, hogy ha javítják a solo/duo játék ranked rendszerét, akkor megint játszanék vele.

2018. júl. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát igen...


Köszönöm a választ. Zöld pipa. Mint mindenkinek majd...

2018. júl. 25. 08:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sikertörténetek? D1 0lp-t peakeltem, és jó pár patch-el ezelőtt abbahagytam (nem tudom, hogy ezt értetted e high elo alatt). Néhány ESL-es GO4LOL-on elindultunk egy összeszedetlen csapattal, ahol a 8-ból sosem tudtunk továbbjutni. Nálam 7 év alatt ez volt a csúcs, lehet hogyha több energiát pakolok bele, ment volna feljebb is, már annyira nem izgat. Dia alját kb egy orangután is el tudja érni, ha borzasztó sokat játszik. Észrevételem szerint onnantól felfele hatványozottan több tudás/odafigyelés szükséges.

C1 és M1 0lp olyan távol áll egymástól mint M1 és G5.


Kicsi off a "high" elo megmászásához:

Sok mindentől függ, hogy mennyire fogsz haladni.

Első körben attól, hogy alapvetően mennyire vagy tehetséges, mennyire gyorsan tanulsz. (Az időből látszik, hogy nekem ez nem volt erősségem).

Ha onetrick vagy, skillből könnyebb felmászni egy bizonyos szintig.

Lane menedzsmentet, map-on való mozgást, és a "mit,mikor,miért" hármast meg kell érteni/tanulni.

A játékra, és önmagadra kell koncentrálni, nem a csapattársaidra. Ha elvonja a figyelmedet az, hogy valaki mennyire toxic, az ront a teljesítményeden. (volt külön redditen egy sub, ami erről szólt, már nem emlékszem a nevére)

VOD-okat/streameket kell nézni, onnan is el lehet lesni rengeteg hasznos dolgot, illetve pikk-pakk elérhetsz egy szintet, ha már a kezdetnél van egy játékhoz - valamilyen szinten - értő segítőd.


Ezekből mindenki azt szűri le magának, amit akar, csak egy szubjektív vélemény.


Egyik régi duo társam mondta:

"A silver felsőbbrendűnek tartja magát, hogy már nem bronz, a gold már nyitott szemmel játszik, a platinum már néha a mapra is ránéz, a D5 meg egy átszínezett silver."

2018. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Hogy jutottatok low elo-ból high elo"


Support-tal. Szerintem ez önmagában sikertörténet :D

egy season allatt season alatt s4-ből g2, következőben g4-p2. Azóta kicsit beállt a történet, 4 season óta platban vagyok és folyamatosan adaptálódni kell a rosszabbnál rosszabb metákhoz ahelyett, hogy mélyebb tudásra tennék szert vagy foltoznám a hiányokat. Dehát ez van, az újaknak is esélyt kell adni.


Egyébként emlékszem egy történetre, amit egy streamer mesélt. TheOddOne a TSM junglere volt régen és azt mesélte, hogy hogy jutott be profik közé. Még dotázot és votl valami verseny, aminél bejelentették, hogy egy profi csapat managere megfigyeli a játszmákat. Mesélte, hogy mindenki nyomta mint az őrült, ment a sok playmaking ő meg csak nyerni akart, a csapat keze alá dolgozott és mindent megtett, hogy előnyt szerezzen a csapatának. Észre vették, hogy milyen értékű volt a játéka és megkeresték egy ajánlattal. Azóta van benne a profi versenyzői és streamer világban.


Mivel és supportot tolom nekem nagyon szimpaikus volt ez a történet, még akkor is, ha ő maga main jungler. Nagyon ügyesen makrózott, a streamjeiből tanultam meg a csapatmorált kezelni, jungler mozgását megjósolni.

2018. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jókat írtatok,köszi. Ment a zöld pipa mindenkinek.
2018. júl. 25. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!