Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akad minimum beállítások...

Miért akad minimum beállításokon is a SW Battlefront 2?

Figyelt kérdés

i5 4460, 8gb ram, gtx960


Mindent lehúztam minimumra, összes effect kikapcsolva, felbontás is 1280*720-ra tettem. A resolution scale is minimumon van. Már úgy néz ki a játék, mint a Tetris és belaggol!!!!!!! Miért????


A Bf1 COD ww2 1080p médium-high beállítások mellett stabil 50-60 fps


2018. aug. 7. 10:58
 1/4 A kérdező kommentje:

Ugyanez a konfigom van és nála semmi hiba


https://www.youtube.com/watch?v=zcByAW4l9EY


Tulajdonképpen nem is folyamatosan laggol, hanem játék közben be-be szaggat a game, de elég durván.

2018. aug. 7. 11:00
 2/4 A kérdező kommentje:
2018. aug. 7. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:

- Frissítsd a drivereid

- Ha terhelt, szemetelt a rendszer, pucold, vagy formázd az egész Windowst.

- Minden háttéralkalmazást állíts le, amikor játszol (itunes, zenelejátszók, torrent, kutyafüle)

- Keress vírust

- Csekkold nem e túlmelegszik valami



Vsync ki van kapcsolva?

2018. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Meg fogom tenni, amiket írtál. Közben azt a furcsaságot vettem észre, hogy csak a single módban, vagyis a kampány alatt van ez a jelenség. Multiplayer tökéletesen fut high beállítások mellett. Nem kamuzok, én se értem, de tényleg így van.

2018. aug. 8. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!