Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyat lehetséges Steam-en...

Olyat lehetséges Steam-en hogy csak úgy automatikusan letöltögeti a játékokat, vagy időpontra töltögeti le ezeket? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sok játékom van és nincs kedvem mindegyiknél megvárni míg töltődnek, ezért nekem az lenne jó ha este letöltené azokat miközben alszom.

2018. aug. 9. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, bekapcsolod a gépet, rányomsz hogy letöltés és lefekszel aludni.

Akár többet is berakhatsz, akkor biztosan nincs üresjárat.

2018. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát 14 játékot kéne letölteni, nem vagyok biztos benne hogy egyszerre jó ötlet lenne ennyit. Én úgy akarnám hogy egyesével és magától.
2018. aug. 9. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszerre több szálon nem tud a steam letölteni. Letöltési sorrend van, leszed egyet, feltelepíti, leszedi a következőt, feltelepíti, leszedi a harmadikat, stb. A sorrendet te is be tudod állítani (leállítod a letöltést majd előre helyezed amit akarsz).

Tehát lassú nettel pl leszed neked most 4 játékot reggelre. Holnap megint ott hagyod, emgint leszed 4-5 játékot (nyilván sok függ a mérettől, pl 55 gigás játékokból kb 2-t fog leszedni).

2018. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2018. aug. 9. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!