Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baja a NFS Carbonnak?

Mi a baja a NFS Carbonnak?

Figyelt kérdés
Egy ideig tök jól ment, játszottam vele, de utána egyik napról a másikra azt csinálta, hogy amikor belépek, akkor semmit sem csinál (kb. 1-2 mp-ig az ikon mellett előjön a töltés, de ennyi). Újratelepítés nem segít. Amikor a Windowst telepítettem újra, akkor egy ideig megint jó volt, de utána megint elkezdte ezt. Amikor még működött, ráhelyeztem a lemez tartalmát PC-re, úgy is telepítettem a játékot, de így sem megy. A játék eredeti lemezes. Mi a baj? (Win7)

2018. aug. 13. 17:12
 1/4 A kérdező kommentje:
*A telepítés és hasonlók működnek. Akkor nem csinál semmit, amikor a játékot elindítom.
2018. aug. 13. 17:15
 2/4 anonim ***** válasza:
az a játék mindenhol problémás! nálam pl az első boss legyőzése után egyből kilépett és kezdhettem újra! amikor megint legyőztem akkor jó lett! valami crack file vagy mi a bűnös!
2018. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Nem mindenhol problémás, pl. XP-n tökéletesen működik.

2. Az az első boss az izomautók főnöke? Mert akkor lehet, hogy csak azért lépett ki, mert be akartad rakni Simson-t (vagy mi a neve).

3. Crack file alatt mit értesz? Nekem nem crack-elt, hanem eredeti.

2018. aug. 14. 19:16
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Nem mindenhol problémás, pl. XP-n tökéletesen működik.

-XP-m van. nem ment


2. Az az első boss az izomautók főnöke? Mert akkor lehet, hogy csak azért lépett ki, mert be akartad rakni Simson-t (vagy mi a neve).

-már nem tudom. asszem a driftes főnök.


3. Crack file alatt mit értesz? Nekem nem crack-elt, hanem eredeti.

-eredeti volt nekem is, és fórumokban olvastam erről.

2018. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!