Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steamen miért rejtette el...

Steamen miért rejtette el rengeteg felhasználó a játékait?

Figyelt kérdés

Az egyik frissítés után, el tudod rejteni a játékokat a profilodban és arra lettem figyelmes így pár hónap után, hogy az emberek nagy része elrejtette őket. Mi ennek az oka? Őszintén nem értem miért gond az, ha xy látja mivel játszol. Ha valaki fórumon ír, vagy bejelöl ismerősnek, akkor megnézem a profiljukat, de 90%ban a játékait nem látod. Főleg ismerősnek jelölés után értelmetlen ez, mert így honnan tudjam, hogy vannak-e egyaltálan közös játékaink. Ha meg nem látok semmit, akkor miért adnálak hozzá a barátaimhoz?


Eredeti kérdéshez visszatérve, mi oknál fogva jutottál arra az elhatározásra, hogy elrejtsd a játékaidat?



2018. aug. 15. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A frissítés előtt is el lehetett rejteni.


A frissítés után alapállapot lett a privát profil és kézzel kell nyilvánosba tenni. A legtöbb ember meg csak simán leszarja, hogy nyilvános-e vagy sem, úgyhogy privátban hagyta.

2018. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem lehetett előtte, csak privátra lehetett állítani a profilt és akkor el sem érhetted a profilját az illetőnek. Most elérheted, de nem látod, hogy milyen játékokkal játszik. Ezért furcsa az egész. Steamen a játékok miatt vagy ott, akkor mi értelme elrejteni, hogy mi van a könyvtáradban?
2018. aug. 15. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem privátban van (asszem), mert nem igazán foglalkozok vele, hogy ki látja mivel játszok. Van 700 játékom Steamen, és nem játszom mindet, van egy rakás ami csakúgy megvan. Meg nem használtam a Steamet szerintem már vagy fél éve mert Xbox Live-on, vagy Steamtől függetlenül játszok. :D Nem azért mert bajom van vele, csak az aktuális játékaim épp nem Steamesek.


Pár játékomat azért rejtettem el, mert sz''''rok, rühellem őket, és én nem akarom őket látni. Vagy csak szimplán túl sok a retro (50 darab) és szétbarmolja a listát. A retroval sincs gond.

2018. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a barátaid közül megvan valakinek a játék, amivel játszol, azt jelzi a steam a könyvtárban. Nem kell hozzá a lista.
2018. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Két ésszerű esete van:

- vagy scammer/cheater rejti el hogy minél kevesebb infót lehessen róla megtudni

- vagy azért rejti el valaki hogy a játékokra specializálódott scammerek és botok ne találják meg őt túl könnyen

2018. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!