Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOL accomat ok nélkül bannoltá...

LOL accomat ok nélkül bannolták, visszaszerezhető bármilyen módon?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon rosszul sikerült az utolsó meccs, Annie suppot játszodtam, és meghaltam 20x rankedben. Ami nem értem, miért ok arra, hogy bannolják az accomat. Nem írtam semmi "i go feed" vagy "fuck your family" és hasonló szöveget chatre, és nem is trollkodtam. Lux-MF bot ellen voltunk, és one shotoltak bármikor, amikor próbáltam volna kezdeményezni. Ez csak tényleg egy nagyon nagyon rossz meccs volt, egyszer sem ugrottam be torony alá, vagy ilyesmi amiért valóban járna bann. Tudom az én hibám a sok halál, de ennyi erővel a Yasuo játékosok 50%-át is bannolniuk kéne, mert ők is meghalnak ennyiszer. Tehetek valamit, van magyar LoL-os csapat, vagy bárki, aki tudna segíteni, ha írnék nekik ezzel kapcsolatban?
2018. aug. 15. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez mióta vicces?
2020. okt. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!