Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A gta v nevű játék azt irja...

A gta v nevű játék azt irja ki hogy kevés a szabad memória mit csináljak?

Figyelt kérdés

mielőtt valaki írja hogy "meg kéne venni" meg vettem ez eredeti

a gépem adatai:

ram:4gb (elvileg elégnek kéne lenni e nem úgy látszik)

Videókártya:gtx750ti

Processzor:fx-6100

elvileg vinni e kéne de mégsem valami ötlet?



2018. aug. 23. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Kevés neki a memória. 4GB manapság vicc, nem mennyiség.


A GTX750 Ti is csak 2GB-os, ami a GPU erejét figyelembe véve bőven elég, de a GTA 5 FullHD-ban azért abból is meg tud enni többet.

2018. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 he84 ***** válasza:
Tévedsz, a 4 GB a GTA 5-nek nem elég. Legalább 8 GB RAM kell neki, de ha még több, akkor jobb.
2018. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Néztem videókat valamelyik videóban 4gb elég volt ugy hogy a videóban hight on játszottak nekem meg nem volt elég 4 giga és én lowon játszok nem értem
2018. aug. 28. 00:10
 4/6 he84 ***** válasza:
Hát fura, nem tudom az a videós hogy csinálta. Pedig hidd el, hogy 4 GB RAM nem elég neki. Egy régi jó barátom néha játszott vele és ő eléggé ért ehhez. 4 GB-al legfeljebb low-on megy jól kicsit akadva. Szerintem jobb lenne legalább 8 GB-osra bővítened a RAM-odat, mert úgy biztosan futnia kéne jól, ráadásul úgy akkor több hasonló és nagyobb igényű játék is futni fog. Hosszútávon megéri.
2018. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ami még szóba jöhet, a kikapcsolt swap file. Meg lehet csinálni, de a Windows nincs rá felkészítve, hogy elboldoguljon vele és nem tudsz annyi memóriát alátenni, hogy ne nyafogjon miatta. De ettől még 4GB változatlanul kevés.
2018. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 he84 ***** válasza:
Hát ezért a Windows-t nem érei meg terhelni pluszba és kockéztatni, hogy esetleg kifagyjon. Jobb a RAM bővítés, elmondtam miért.
2018. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!