Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem lehet normális...

Miért nem lehet normális matchmaking rendszer rankeden?

Figyelt kérdés

Unranked vagyok és eddig csak goldost kaptam magam ellen. 5/5 lose.

Miért nem lehet unranked vs unranked, hogy magamhoz hasonló szintűekkel játszak?

Goldosnak olyan vagyok, mintha bot gamen lenne.

Ez még sose jutott azoknak az idiótáknak az eszébe?

Ha meg direkt kisebb helyre, akkor dobjon be mindenkit silver5-be oszt hagyjuk a besoroló hülyeséget. Haveromat 9 lose-al silver5-be dobta, szóval az alá nem fog dobni, ha loseolsz mindet, akkor se.



2018. aug. 26. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

A játék nem csak win-lose arányt néz, hanem azt is hogy kik ellen loseolsz. Ahányszor loseolsz, annyiszor csökken a láthatlan "MMR"-ed, (Azaz MatchMakingRate-ed, ami azt határozza meg, hogy milyen playerek ellen dob be.) , az MMR-ed minél alacsonyabb, annál gyengébb enemy-t kapsz.


(Szóval lehet, hogy a haverodnak "nem ment le" annyira az MMRje, hogy Bronze-ba dobja be. De ismerek olyat akit az első 10 placementje után b3-ba dobott 3/7-es aránnyal.).


Erre orvoslat nincs, vagy "jobb" leszel, vagy folyamat loseolsz. (Gold és bronze között nincs különbség. )

2018. aug. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaj, hagyjuk már ezt a dumát. Annyira unalmas.

Goldban tudnak farmolni, minimapot nézni, az ellenfél ellen buildelni , többet wardolni.

Na mindegy egy életre elundorodtam a rankedtól.

A meccseken nem szimpla lose volt, szétlettünk b...va.

30 v 5 volt az átlag kill állás.

2018. aug. 26. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha unranked valaki,és még sosem volt besorolva az adott acc,akkor sajnos mindig ez van. A patyolattiszta mmr goldból indul (ha sosem voltàl besorolva). A rendszer az elsõ 10 besoroló utàn sem reàlisan a szintednek megfelelõ helyre fog dobni. De a következõ season besorolóra nagyjàból be fog àllni (ha sokat rankedezel).

Én életem elsõ besorolàsàn 3/7 silver 4 ,a következõ season-ra 5/5 bronze 2 :D...mert màr az mmr-em silver 4-rõl indult az új besorolàs kezdetén,és nem goldból.

De màr kialakult azóta :)

2018. aug. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már silver3-as vagyok. A besorolók után könnyebbek lettek a meccsek sokkal.
2018. aug. 27. 16:37
 5/5 anonim válasza:
10/8 win 1ben feedeltem, silver 5... Nincs ebben logika, ne is keress, csak utána hozz maint minden ranked meccsre. Trollkodni lehet, de vannak faszok akik ezt rankeden alkalmazzák,és nem normalon...
2018. szept. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!