Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks fekete képernyő...

World of Tanks fekete képernyő? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy tegnap frissitett a WoT, és azóta körönként random fekete lesz a kijelző. Ediig soha nem csinálta. Feladatkezelőt nem nyitja meg. Alt F4 nem működik, Ezért ki kell kapcsolnom a gépet, és vissza. Tegnap 4 körből 4 szer kifagyott. FPS-sel nem volt gond. Driver friss. Valaki tudna segiteni?



#World of Tanks #WoT fekete képernyő
2018. aug. 31. 10:57
 1/4 anonim válasza:
Szia. Amennyiben volt fent valamilyen mod előtte akkor uninstaláld azt, vagy töröld a res mods és mods mappa tartalmát. Ha nem megy így sem akkor uninstall és rakd újra.
2018. szept. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A modokkal nem lehet baj mert a régiek amugy sem töltődnek be mert át kell rakni őket az új verzió modjaihoz. Egyébként nekem is ez a problémám annyi kivétellel hogy nekem kibír ugy egy óra játékot aztán random befagy az egész.(nincs semmi modom)
2018. szept. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Minden mappa rendben van. Szerintem valamit elcsesztek a frissítéseikkel.
2018. szept. 3. 07:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Most nekem is azt csinálja, hogy játszom 1-1,5 órát, és befagy.
2018. szept. 3. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!