Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOL-ban chat bannt kaptam,...

LOL-ban chat bannt kaptam, nem kaphatok többet kulcsokat?

Figyelt kérdés
Lol-ban chat bannt kaptam, nem szoktam írni semmit igazából, de nagyon kiakadtam, mert jg voltam (draft pick), és mindenki írogatta, hogy jg diff és you are bad stb, úgy hogy csak próbáltam jg-t játszani, nem megy annyira. Nem is flameltem, csak írtam pár csúnya szót. A kitüntetési szintem visszaesett, vagy micsodát írt ki, és hogy zárolva vannak a jutalmak, és 10 meccsre chat bannom van. Ez azt jelenti hogy nem kaphatok többet kulcsokat és ládát, vagy ha igen, mikor lehet újra?
2018. aug. 31. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
ha lejárt a chat ban, utána gyűjtheted megint őket.
2018. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem éppen a chatban után kaphatsz kulcsokat.


Chat restriction esetében "Honor lvl 1 lock"-ra degradál a rendzer, és bizonyos meccs számot játszanod kell (Ez lehet akár 10.. lehet akár 100. Honoroktól független érték.), majd "feloldódik", és utána kaphatsz. Honor lvl 1-en ne számíts sok kulcsra, nekem majdnem 1 évbe telt folyamatos játékkal visszamenni honor lvl 2-re honor lvl 1-ből. (Pedig napi 1-2 meccs megvolt rendszeresen.)

2018. szept. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!