Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol-ban, ha megkérem az...

Lol-ban, ha megkérem az embereket, hogy reportoljanak az idéző nevem miatt, akkor van esélye, hogy megváltoztathatom?

Figyelt kérdés

Megszeretném változtatni a mostani nevemet, de nem akarok rá költeni. Azon gondolkozom, hogy ez bejön-e. Amugy nem sértő a nevem.

Vagy permáznak, ha ilyen kérés miatt reportolnak?



2018. aug. 31. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok reportnál úgyis megnézi élő ember, max letojja és kész.
2018. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. A sértő idéző neveket a rendszer bizonyos szavak "alapján" nézi, majd ha túl sok report jön össze egy RIOT dolgozó nézi át. Nem fog találni valószínűleg semmi rosszat benne, szóval nem lesz belőle semmi. (De egyébként a "report me" mondatra allergiás a riot, és kaphatsz büntit "negative attitude" miatt , mivel az automata rendszer annak látja.)
2018. szept. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon szomorú.
2018. szept. 1. 10:50
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Az is, hogy nem sikerült elsőre olyan nevet választanod, ami neked tetszik.
2018. szept. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Season 2-ben regisztráltam, kerek 2 meccsig játszottam, majd azt mondtam köszönöm többet nem. Aktívan elkezdtem játszani Season 5-ben, most Gold I-ben járok és mivel olyankor mikor regisztráltam nem gondoltam komolyan a játékot, nem olyan nevet adtam meg amit akartam. Költeni én se szeretnék rá, így hát marad az hogy beletörődöm :D Ezt ajánlom neked is mert nem hiszem hogy nem megfelelő idézői névvel kapsz egy olyat hogy változtasd meg, valami büntit is raknak mellé, peresze ezt nem tudom mert ilyeneknek sose volt okom utána nézni, javítsatok ki ha rosszul gondolom.
2018. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Majd, akkor összegyűjtök 14k ke-t, oszt megváltoztatom abból.
2018. szept. 3. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!