Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA Online After Hours-ban...

A GTA Online After Hours-ban miért nem lehet kettőnél több dolgozót felbérelni a klubban, és miért nem lehet bizonyos munkákra ráállítani őket?

Figyelt kérdés
Megvettem nagy pénzért a klubot, erre nem tudja visszahozni a pénzt, mert az elérhető 5 dolgozóból csak kettőt tudok munkába állítani, és ráadásul azokat is csak a legkevesebb pénzt hozó termékek gyártásra, mert a többi el van sötétítve és nem tudom kiválasztani. Ez miért van? mit csináltam rosszul, vagy mi az ami még hiányzik?

2018. szept. 3. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
ezek a játékok a gyappant agyú ifjuság további hülyítésére vannak kitalálva. keress más elfoglaltságot mert idővel totál beszűkülsz...higgy nekem
2018. szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nemohalacska ***** válasza:

Ahhoz hogy valamelyikbe bele tudd rakni őket eleve kell lennie olyan bizniszednek már.


Printing & Copying = Forgeries (Biker)

Organic Produce = Weed (Biker)

Cash Creation = Cash Creation (Biker)

Sporting Goods = Weapon (Bunker)

Pharmaceutical Research = Meth (Biker)

Cargo and Shipments = Cargo (Office és raktára vagy Hangár)

South American Imports = Coke (Biker)

2018. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez azért érdekes, mert bunkerem van, és pont azokat a bizniszeket nem engedi amikhez elvileg a bunker kell. De köszönöm a választ, ezt nem tudtam.
2018. szept. 5. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!