Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van itt más is akinek mostanáb...

Hargitai János kérdése:

Van itt más is akinek mostanában feltűnően több a veresége a world of tanks-ban mint a győzelme?

Figyelt kérdés

5 és fél éve játszom napi szinten a wot-tal átlag 1-2 órát.(régebben többet) Van 40 ezer csatám és jelenleg már csak 51,02 a győzelmi arányom, és 6080 az értékelésem.


Egy ideje feltűnt hogy bármivel megyek bármit csinálok, mindig veszít a csapatom. Korábban is voltak akár több napos kiugróan erős vereség hullámok, de azt kompenzáló különösen jó időszakok is alapvetően meg voltam elégedve, mert lassan de növekedett a statisztikám.


Most viszont hónapok óta csak szívok... a győzelmi arányomon több tizedes csökkenést mutat, 40 ezer csatánál lehet számolgatni hogy hány bukta kell egy tized csökkenéshez.

Szinte minden alkalommal kisebb nagyobb negatívban zárok,ritkán kijön a dolog nullára, és nagyon nagyon ritkán pozitív csak a mérleg. Akkor is csak 1-2 győzelemmel..


A legrosszabb napokon 1 óra játék után 6-8 vereség és 0 győzelem.... Normál esetben ennyi csatát nem is lehet egy óra alatt lejátszani, persze ha 3 és fél perccel a kezdés után 1-10 az állás, úgy azért sikerül. Statisztikailag nem lehet ennyit veszíteni napról napra.


Kinek mi a véleménye? tapasztalata? Mit kéne tennem Hogy ne kerüljek állandóan az ágyútöltelék századba, amin az ellenség folyamatosan úgy gázol át ahogy akar.



2018. szept. 5. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

Ocsem es klantarsai, meg par munkatarsam is, mind 30-40+ ezres csatakkal ugyanilyen velemenyen vannak. Tobbseguk mar nem is tol sima csatakat, csak klanhaboruk meg hasonlok.

Nekem a legjobb dontesem volt hogy 8 ezer meccs utan toroltem az egesz WoT-ot a francba, es atalltam War Thunderre, ahol 100x jobb minden szempontbol, legalabbis szamomra.

De gondolom ez nalad nem opcio.

2018. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Üdv a csapatban. :) Pay to win, ezt mondják a játékra, szerintem van is benne már valami. Nekem ha jól emlékszem 19 meccsből 1 győzelem, ez múltkori negatív rekordom volt. És hiába van damage, első vagy, de a csapat fele úgy esik ki, hogy egy bokorban áll és várja a csodát, mert hogy nem is lőnek az hétszentség, vagy megüdvözülni akarnak nem tudom. Sosincs support, mindenki áll egy helyben vagy birkaként egyhelyre de csak egymás után, a másikat lökdösve vagy csapattársat vízbe tolva /lőve stb. Unom én is. Elment a kedvem. A winrate a béka sejhaja alatt.
2018. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kösz a normális válaszokat, Nálam nagyjából ugyan az a helyzet prémiummal meg nélküle is.


Tegnap előtt nagyon jó napom volt meg is voltam lepődve. De tegnap nagyjából a régi rend szerint mentek a dolgok, el is raktam egy mintaszerű replayt amiben a nehéz tankoknak jobb oldalon lenne helyük a városban, de csak én megyek arra egyedül. A vk100.01p elmegy valami dombra középre spotolni, a spotterek td nek képzelik magukat... és a bal oldalon 15 másodperc alatt elveszítünk úgy 4 tankot hogy azt se tudjuk hol az ellenség.. Ekkor megérkezik jobboldalon velem szemben 3 nehéz tank és amíg azokkal foglalkozom mindenki megboldogul. Végül engem lő mindenki minden irányból.

2018. szept. 7. 10:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Néhány hónapja volt egy nagyobb frissítés, az 1.0. Azóta folyamatosan esik a winrate-em. Néha van egy-egy jobb nap, de összességében csökken. Korábban voltak hullámok de lehetett növelni, de már nem.
2018. szept. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az se mindegy milyen tankkal játszol, meg mennyire vagy jó játékos. Egyébként szerintem teljesen felesleges a győzelmi arányra koncentrálni, a legjobb az, ha arra próbálsz figyelni mindig, hogy minél többet hozzáadj a csatához. Nekem pl. az elmúlt időszakban ment fel 56.6-ról 56.8-ra a winratem. Persze örülnék, ha jobb lenne, de nem különösebben izgat. Persze hozzátartozik, hogy a wn8-am jelenleg ~2200 (sima értékelés ~8000) szóval szerintem jogosan mondhatnám, hogy lehetne magasabb a winrate. Ha nagyon a statokra koncentrálsz az csak elrontja az élményt. Én pl. egy olyan vesztes csatának is tudok örülni, ahol ennek ellenére mindent megtettem és sebeztem + öltem is eleget.

Egyébként hozzátenném, hogy az 1.0 után kezdtem el kihúzni a 277-et, az xp eventnek hála t-10-zel 112 csatámba került mire meglett (azelőtt nem játszottam a t-10-zel), és 64% volt vele a winrate, szóval még mindig lehet aránylag jó winrátát összehozni.

A lényeg csak annyi, hogy ha beidegeled magad, akkor a soron következő csaták már csak rosszabbak lehetnek; meg akkor jön elő ez az úgynevezett "akkó fszom kivan, inkább meghalok" effektus. Pedig akár egyetlen egy hp-n is rengeteget hozzá lehet tenni a meccshez. (nemrég pl. e25-tel a meccs elején lelövettem magam 200 hp-ra, majd onnantól 1 találatot nem szedtem be és 3 ezret sebeztem).

Remélem tudtam segíteni kicsit.

2018. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Az igazi vérpistike hozzáállás :D

Ha nem teszel hozzá sok mindent a csatához, akkor felesleges itt a sírás. Megnézheted a saját statjaid alapján, mi mindent csinálsz átlagban egy csatában, és utána el tudsz rajta gondolkodni, hogy lehet nem a csapattal van a baj, hanem veled.


Másrészt, a winráta a legkisebb tényező ami alapján el kéne dönteni, hogy jó játékos vagy-e, vagy sem. Én 52.6% winrate mellett átlagon felüli játékos statjaival rendelkezem, és nekem minden csata, ha vesztes, ha nem, mindig jó élménnyel gazdagít, mert átgondolom, hogy mit csináltam jól, és mit rosszul.

2018. szept. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Előző hozászólótól úgy megszeppentem, hogy elkezdtem "jól" játszani!!!

Egymás után mentem 2 tankászt ugyan azzal a 7-es szintű ruszki is nehéz tankkal, amiben olyan legénység van hogy az első képességet még nem érték el.

Nem vicc halál komoly.

Tegnap 7 csatából 1 vereségem lett a fent említett is tankkal. Annak ellenére megadta a tankászt, és mivel le akartam szorzózni megint bevittem megint tankász lettem.


A tegnapi parádé szöges ellentéte annak amiért én itt panaszkodni kezdtem, Illetve látható hogy ha esélyt ad a játék akkor azt általában ki tudom használni.

2018. szept. 16. 17:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is szépen ott a noobmeteres WN8 görbém lekonyul a vége:)

Bár érzésem szeritnem , mint ahogy a nyerőautomatáknál is , ki van ez találva, hogy a játékosnak legyenek nyerő és vesztes szériái..


Van olyan nap, hogy közelről se bírom áltlőni a könnyű tank páncélját TD-vel, vagy arty-val 5 mellélövés ..

De aztán van mikor meg csak úgy vaktában is eltalálom, szóval az már vicces kategória volt , hogy 6 kills arty-val és 2 ebből úgy, hogy csak úgy kb lőttem,mert a térképen se volt az illető, de utána meg 2 napig szívás volt játszani:))

2018. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nekem is ismerős a dolog, van amikor ha meg szakadok akkor se találok el sorozatosan semmit, illetve ha találok akkor lepattan, és van amikor minden lövés egymás után talál és sebez. Az is aminek még szerintem is mellé kellett volna mennie.

Ez a jelenség akkor a leg szembetűnőbb, amikor egy csata alatt történik mind ez. Pl a csata első felében mindent eltalálok és működik a dolog aztán valami történik és mintha elvágták volna. Vagy fordítva.. elején a csatának sehogy se megy aztán egyszer csak elkezdi adni. Holott én végig kb ugyan azt és ugyan úgy csinálok.


Máik megfigyelésem ha egyszerre 3 tartalékot indítok, ráadásul komolyabbakat, Általában egész addig bukta van amíg le nem járnak. Utána már nagyobb esélyel tudok győzni valahogy.

2018. szept. 20. 13:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Férjemnek 11 csatából 1 győzelem. Nekem a múltkor volt egy nap, ami 1 csata kivételével mind győzelem lett (kb 20at mentem), utána egy hétig semmi győzelem (0 winrate)... mentem és mentem csakazértis nehogymá', de végül feladtam, nem játszottam kb 1 hétig és utána beállt a 10 csatából 6 vereségre.
2018. okt. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!