Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends kérdések,...

League of Legends kérdések, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az érdekelne, hogy amikor rankedet játszom, akkor milyen oldalt kell megnyitnom ahhoz, hogy lássam, hogy az én és az enemy csapatban ki milyen rank-ban van? Nem az op.gg-re értem, oda tudom hogy be tudnám pötyögni a neveket egyesével, de kell legyen mód arra is, hogy kiadja a rankokat simán, hisz van aki már tud mindent, mikor elkezdődött a meccs. Még egy kérdés lenne, hogy ahol vannak az adatok a hősömnél (varázserő, páncél, kritikus csapás esély stb), ott hol tudom a további adatokat megnézni, vagyis hogy mennyi a varázstörésem, páncéltörésem, stb? Csak ennyi lett volna, kösz aki tud segíteni.

2018. szept. 7. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

op.gg pont jó arra amit leírtál. Rákeresel magadra, és mikor loading screen van akkor rányomsz a "Live Game"-re és ott ki írja a rankokat.

A bővített statokat alapértelmezetten a "c" nyomvatartásával láthatod ing.

2018. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2018. szept. 7. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!