Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Humble bundle ennyire megéri?

Humble bundle ennyire megéri?

Figyelt kérdés
Most hallottam róla nemrég és lenne pár kérdésem. Ha most feliratkozom akkor a szeptemberi játékokat kapom meg?(12$). És azokat egyből megkapom? Hogyan? Mármint kell legyen steamem vagy nemis tudom :D? És ha most feliratkozom és egyből le, majd megvárom a kövi hónap ajánlatát és tetszik akkor megint előfizetek és kész?

2018. szept. 9. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ha most előfizetsz levonják a 12 dollárt a bankszámláról amit megadsz

az Overwatchot egyből megkapod, azon kívül hó végén kapsz hat játékot ami zsákba macska - én filléres no name indie játékok (Acceleration of Suguri 2) mellett kaptam igényes címeket is (Cook Serve Delicious 2) és 20-30 euros játékokat is (Yooka Laylee, Styx Shards of Darkness, Sleeping Dogs) a hó végi zsákbamacska játékok között

alapvetően Steam kulcsokat ad az oldal de van hogy Battle.net kulcsot kapsz (pl Destiny 2, Overwatch)

azt kell tudni hogy amig elofizeto vagy addig minden hó elején automatikusan levonja a 12 dollárt de azt meg tudod csinálni hogy a hó végén lemondod az előfizetést majd a következő hónapban eldöntöd hogy édekelnek e az ahavi címek

ja és ha elő vagy fizetve a hónapban minden címre amit megvásárolsz a Humble Bundle oldalán kapsz rájuk 10% kedvezményt

2018. szept. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló nagyon jól kifejtette.

Ha olyan címek vannak amik érdekelnek akkor tényleg megéri befizetni, én is úgy csináltam hogy a Destiny 2-őt behúztam aztán a következő hónapra lemondtam.

2018. szept. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha érdekelnek téged azok a játékok, akkor megéri. Én minden hónapban megnézem mik vannak a csomagban, de semmi jót nem láttam eddig.
2018. szept. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!