Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks Ps4-ben, ti is...

Bandrás74 kérdése:

World of Tanks Ps4-ben, ti is sok ilyen idiótával találkoztok? Fogalmuk sincs mi van, vagy tényleg ennyire ostobák? Rádlő, neked megy, tol. Stb.

Figyelt kérdés
[link]

2018. szept. 12. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pc-n is ez megy. Mivel sokan jatszak, igy agyhalottak is nagyobb szamban vannak.
2018. szept. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szomorú!Szerintem ezek többsége 12 év alatti,nem szabadna itt játszaniuk.Kiszűrhetnék őket. [link]
2018. szept. 13. 06:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Es milyen jogon tiltanad meg hogy jatszanak?

Jelenleg nem illegalis hülyének lenni.

2018. szept. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
miért gondolod hogy egy gyerek csak idióta lehet?
2018. szept. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül idióta, de beképzelt és egoista és ha véletlenül meglököd vagy valami nem tetszik neki akkor addig lökdös meg lövöldözi a lánctalpad amíg meg nem unja, függetlenül attól hogy a csatát pont emiatt vesztitek el.
2018. szept. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Minden játékban ennyi hülye vagy. Nem, nem kor függő, más játékban találkoztam már olyan 30+ éves illetővel, aki kb. értelmileg egy kisiskolás szintjént tartott.

De amúgy könyörgöm mit várunk egy olyan játéktól, ahol a community az Artykat kiakarja vetetni a játékból? (Lehet morogni, de aki nem tud úgy játszani, hogy ne legyen könnyű célpont az Artyknak annak olyan a játéktudása is).

2018. szept. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6, Igen, ez a f2p hatranya, de nem minden jatekban egyforma az idiotak aranya amugy. WT-ben 5 ev alatt 3 szándékos teamkillt kaptam, csak repullokkel, tankosok amugy sem tudnak direkt megolni. WoT-ban minimum havonta kifogtam egy olyat aki engem lőtt szét az ellenség helyett.
2018. szept. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem bántásból mondom, de az sem egy észlény, aki ilyen miatt megáll, és elkezdi nézni az ellenfelet. Főleg, hogy még csak csapatsebzés sincs. PC-n még megértem, hogy kiakad az ember, de egy olyan platformon, ahol nem árt ezzel neked semmit ott miért zavar? Feleslegesen rosszul játszol, mert rá figyelsz az ellenfél helyett. Az más mikor elkezd lökdösni persze, de ha az elején előre mentél volna utol sem ért volna, hogy lökdösni tudjon.


Annak meg aki lenézi a communityt, mert ki akarják venni az artit: Jelen frissítésben nem lehet úgy játszani, hogy megfelelő hatékonysággal elkerüld az artit. Ha mégis sikerülne, és melléd lő, akkor ott a stun, ami megint zavaró. Persze egy artit ki tudsz talán cselezni, de mikor 2-3 van belőlük, és folyamatosan oda lőnek, akkor a nagy számok törvénye alapján bármennyire is próbálod kerülni pket, el fognak találni. Nem véletlen probléma ez a dolog a játékban már régóta, és jelenleg szerintem többet árt, mint használ. Privátban megbeszélhetjük, ha érdekel a véleményem.

2018. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!