Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok az Assassin's...

Mit gondoltok az Assassin's Creed Syndicate játékról? Érdemes beszerezni? A grafika milyen mai szemmel nektek?

Figyelt kérdés

2018. szept. 12. 14:48
 1/3 anonim válasza:
100%
4k tv-n, xbox one x-en nagyon szép a játék grafikája, az ac sorozatot személy szerint szeretem. Ez a rész sem kivétel.
2018. szept. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon adja, tudom, hogy elég megosztó, sok ember rühelli, nekem nagyon-nagyon tetszett. Nem annyira összetett se a karakterábrázolás, se az univerzum, mint mondjuk az AC Originsben vagy az Ezio-trilógiában, na de utóbbi mint mondtam trilógia, az AC Originsben meg vmi olyan monumentális van, amit többek között a Syndicate is készít elő. Ettől függetlenül a két tesót nagyon bírtam, nagyon jól meg van csinálva a bandaháború meg a hódítások rendszere, a helyszínek, szereplők fantasztikusak, a grafika meseszép. És persze nem utolsó sorban stílusosan lehet ölni a kis pálcatőrrel vagy a boxerrel a komolyzenére, a fekete cuccban :DDD


Ami még érdekes volt számomra, hogy sokan kritizálták pl. azért, mert annyit tudunk meg, hogy "meg kell ölni Starrickot mert csak. mert gonosz. mert templomos." Na már most a két tesó közül Jacob egy anarchista vadállat, aki nagyon sok rossz döntést hoz, Evie gyakran az ő xarát takarítja el, és ő csinál értelmesebb dolgokat, de azzal nem jutna nagyon sokkal előre Jacob akciói nélkül. Szóval kiegészítik egymást. A főgonosz, Starrick pedig egy eléggé árnyalt, érdekes karakter, én személy szerint szimpatizáltam is vele.


Más mint a többi AC rész, de nekem nagyon tetszett. Érdemes megvenni :)

2018. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Főleg az utolsót!
2018. okt. 16. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!