Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha van 2 jatek double pack-ben...

Ha van 2 jatek double pack-ben akkor a doboz 2 db lemezt tartalmaz? Kulon-kulon van benne a ket jatek nem pedig egy lemezen?

Figyelt kérdés
Xbox One-ra terveztem venni. Es igy olcsobb lenne, mintha kulon vennem meg.

#játék #Xbox One #Double pack
2018. szept. 13. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha linkelnéd a dobozt biztosabban meg tudnám mondani, de valószínűleg külön lemezen vannak. Ubisoft játékok ezek? Azoknál volt egy ideig ilyesmi.
2018. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


En is arra tippeltem, hogy kulon vannak benne, mivel egy egy jatek eleg nagy lemezteruletet foglal el.

Legalabbis telepitesnel nagyon sokat (30-40 gb)

Epp emiatt kezdtem el gondolkozni azon, hogy csak valamilyen telepito fajlt raknak a lemezekre, igy nem az egesz fajlt ertesz:) igy meg mondjuk egy lemezre ramenne a ketto.

Nem tudom hogy mennek ezek a dolgok, elnezest ha hulyeseget irtam 😃

2018. szept. 18. 09:54
 3/3 anonim ***** válasza:

A DVDs idők elején volt divat, hogy egy lemezre több dolgot tettek, mert drága volt az alapanyag. Ma már több probléma és költség egy lemezt engedélyeztetni a konzolgyártóknál így még azokban a csomagokban is amiben benne van az összes letölthető tartalom is inkább csak kódot adnak az alaplemez mellé.


Egyébként ha bizonytalan vagy akkor manapság már sokkal jobb helyzetben van az ember mint akár 10 éve mert mindenről van videó vagy kép a neten: [link]

2018. szept. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!