Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a Facebook-os játék neve?

Mi a Facebook-os játék neve?

Figyelt kérdés

Volt régen , kb 4-5éve amikor hogy ráfüggtem a

facebookos játékokra, nekem mindig is a stratégiai volt a kedvencem , találtam 2 játékot is de semelyiknek se tudom már a nevét . Az egyik olyan volt hogy kellett építeni ugye egy bázist minden ilyen féle játékban , és voltak olaj "tócsák" ahonnan lehetett szerezni nyersanyagot , és lehetett "mixelni" hősöket , én például egy űrdongót mixeltem ,de voltak hasonló robotaim is . Van egy hasonló játék is ami szintén stratégiai és lehetett benne hősöket mixelni , ott például mixeltem egy nazgúlt , és rengeteg nagy sárkányt ,de óriás pókot is sikerült összehoznom ,meg balrogot is. Megjött a kedvem egy kicsit nosztalgiázni , de sajnos nem találtam őket.



2018. szept. 15. 00:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!